Tipy

Dotyk ľahkosti s prelamovanými zaveseniami

Dotyk ľahkosti s prelamovanými zaveseniami

Ľahké a vzdušné zavesenie prelamované investuje naše stropy a valí tiene pre hravý a poetický dekoratívny efekt. Rovnako ako mini-kabíny obklopujú žiarovky prirodzeným spôsobom alebo naopak veľmi graficky: niektoré sa niekedy podobajú skutočným umeleckým dielam! Po niekoľkých desaťročiach, počas ktorých vládli klasické lustre a rustikálne závesné svietidlá, tieto nové jemné a jemné svetlá značne odľahčujú náš interiér. Nech už je váš dekoratívny štýl akýkoľvek, redakčný personál vám dá kľúče, aby harmonicky spojil vašu závesnú lampu so svojím sladkým domom. Demonštrácia!

Pozastavenia pre všetky štýly

Značky osvetlenia dnes súťažia vo vynaliezavosti a ponúkajú nám krásne odpruženia prelamované, ktoré sú neobvyklé! Severskí návrhári dávajú „vec“ v tejto veci, ako napríklad švédsky Olsson & Jensen, s ich interpretáciou klasického lustru s príveskami alebo Normann Copenhagen a jeho závesná lampa Bau s nadčasovým dizajnom. Francúzski tvorcovia a značky nie sú vynechaní a ponúkajú osvetlenie pomocou inovatívnych materiálov a stále originálnejší vzhľad! Dizajnérka Constance Guisset si predstavovala svoju lampu Vertigo tak, aby steny miestnosti boli ozdobené peknými zvislými pruhmi po zapnutí stropného svetla: ideálne pre grafický a moderný interiér. Pre viac dekorácie v prírode uprednostňujeme prútené tienidlo zo švédskej Ikea, ktoré miestnosť zahreje a zároveň prepúšťa svetelný filter cez vetvy. Nakoniec, značka Maisons du Monde zostáva špecialistom na etnické prelamované zavesenie a ponúka široký výber ľahkých a veľmi dekoratívnych tienidiel.

Vytvorte si vlastné závesné svetlo!

Pre prirodzené a DIY dekoratívne vykreslenie si predstavte svoju vlastnú prelamovanú závesnú lampu odklonením predmetu od každodenného života, čím ju zmeníte na očarujúci luster. Rybársky kôš, etnický kôš, makrela alebo háčkované obrúsky, drevené perlové náhrdelníky, zavesenie kapustných váh ... Všetko je zámienkou osvetľovať miestnosť originálnym spôsobom! Potrebujete iba súpravu drôteného svetla v obchodoch pre domácich majstrov a pripojte k nemu svoj domáci tienidlo. Predovšetkým zvážte použitie ohňovzdorného aerosólu na oheň na akýkoľvek materiál, ktorý by mohol byť horľavý (bavlna, vlna atď.). Niektoré objekty môžu byť pripevnené k objímke (napríklad kôš alebo kôš), ale na vytvorenie svojho tela môžete použiť aj kostru starého tienidla - z ktorej ste predtým odstránili tkaninu, ktorá ho obklopuje. DIY prelamované zavesenie. Ďalší originálny nápad: namočte veľkú prestierku do misky s cukrovou vodou a potom ju vysušte na prevrátenej miske, aby získala pekne zaoblený tvar. Po požiarnej izolácii zasuňte žiarovku do stredu a pripevnite ju na strop: zaručený dekoratívny efekt!