Ostatné

Falcon, moderný smalt

Falcon, moderný smalt


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Máte radi pravé jedlá? Kolekcie Falcon sa vám budú páčiť. Britská značka sa špecializuje na výrobu smaltovaného riadu. Kusy vynikajú svojou krásou, eleganciou a pevnosťou, ktoré musíte mať v kuchyni. Chcete objaviť značku, ktorá zmodernizovala smalt? Toto je portrét Falcon.

História značky

Značka Falcon sa narodila v roku 1920. Vo veľmi krátkom čase boli predávané predmety veľmi úspešné a stali sa nevyhnutnými v kuchyni britskej domácnosti v Roaring Twenties. Od svojho založenia sa spoločnosť Falcon prihlásila za hranice Spojeného kráľovstva. Značka sa dnes vyváža do Európy a na všetky kontinenty.
Fotokredit: Falcon

Falcon, osobnosť a kvalita

Jedlá vyrobené a predávané značkou Falcon sú veľmi výrazné. Je tiež nemožné nespadať pod vintage kúzlo zbierok. Veľká väčšina prvkov má lesklú bielu farbu s modrým okrajom. Na splnenie očakávaní obnovenej klientely ponúka spoločnosť Falcon teraz farebné prvky. Všetky výrobky predávané anglickou značkou Falcon sú vyrobené zo smaltovanej ocele. Tento materiál je veľmi pevný a umožňuje veľkú slobodu v kuchyni. Jedlá vydržia teplo až do 270 ° C, môžu sa používať na plyn a na elektrické platne. Pre dokonalé použitie vedzte, že všetky prvky sú vhodné do umývačky riadu!

Fotokredit: Falcon

Pozoruhodná zbierka

Zbierka Falcon sa skladá zo základných prvkov. Značka ponúka sadu štvorcových a obdĺžnikových jedál na pečenie koláčov, gratinovaných pokrmov, lasagne atď. Stručne povedané, pokrmy odolné voči rúre, ktoré vydržia najvyššie teploty. K dispozícii je tiež prípravná súprava, ktorá pozostáva zo šalátovej misy, cedníka a misiek, kastrólov, skladovacích pohárov a servírovacích podnosov. Falcon tiež ponúka poháriky rôznych veľkostí na servírovanie kávy alebo na sprístupnenie svojim hosťom malé sladké alebo slané omáčky. Zbierka je doplnená taniere, hrnčeky, poháre na kokteily mlieka a samozrejme čajník na počesť anglického čajového času. Celá táto kolekcia rešpektuje kódy značky a zobrazuje striedmy a elegantný dizajn. Glazovaná biela sa väčšinou používa, je vydatá za svoj modrý okraj a niektoré prvky vykazujú nádych farieb, pričom si zachovávajú pevnosť tak drahú pre sokola.
Fotokredit: Falcon

Kde nájdete prvky Falcon?

V Anglicku sa riad Falcon predáva v mnohých veľkých značkách, napríklad v obchode The Conran Shop. Na druhej strane sa riad Falcon predáva hlavne vo Francúzsku. Niektoré prvky nájdete v parížskom obchodnom dome Merci. Uvedomte si, že značka ponúka na svojom webe nákup požadovaných položiek. Ak chcete získať ďalšie informácie, prihláste sa na adrese //www.falconenamelware.com/.
Fotokredit: Falcon