Informácie

Kuchyňa: pracovný plán sa hrá s dekoratívnymi predmetmi

Kuchyňa: pracovný plán sa hrá s dekoratívnymi predmetmi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pracovná doska je kľúčovým prvkom peknej, praktickej a funkčnej kuchyne. Vzhľadom na nedostatok miesta a potrebu skladovania, ktoré je každým dňom čoraz naliehavejšie, je potrebné ho optimalizovať tak, aby bol rovnako užitočný ako estetický. Toto je výzva, ktorú navrhujeme, aby ste si ju dnes užili! Od poverenia po horizontálny pracovný priestor máte niekoľko tipov na vytvorenie dekoratívnej, dizajnovej a ľahko fungujúcej kuchyne.

Urobte múr!

Nemôžeme to dosť zopakovať: investujte múry! Či už s magnetickou doskou, ktorá funguje ako pripomienka, s panelom s otvorom na náradie v podobe pracovných stolov v garáži alebo dokonca s magnetickou tyčou, na ktorú umiestnite vašu zbierku nožov, všetko sa ospravedlňuje veriteľka, aby mala k dispozícii svoje vybavenie. Je to tiež príležitosť vybaviť sa výberom profesionálneho vybavenia, ktoré vás baví používanie a vystavovanie.
Fotografický kredit: Ikea

Rastliny pre zelenú kuchyňu

Mať pekne zelené rastliny vo vašej kuchyni je dobré. Vytvorenie aromatickej mini-záhrady je lepšie! Amatérski kuchári, ktorí nemajú priestor na inštaláciu okna v okne, majú teraz možnosť investovať do splashbacku: stačí nainštalovať koľajnicu alebo kovovú tyčinku a zavesiť naň malé hrnce. pomocou háčikov (napríklad v Ikea). V kuchyni sa okrem toho, že si na dosah ruky vyberiete korenie, svieži dych a zafarbí sa zelená! Aromatické rastliny, ktoré sa ľahko pestujú v interiéri, sú našťastie tie, ktoré sa pri varení najčastejšie používajú (bazalka, tymián, mäta, estragón, pažítka ...): na druhej strane bude potrebné ich každoročne pre väčšinu z nich obnovovať.

Fotografie: Archzine / Aviva

Dizajn sedí pri stole

Dobrá správa: Vystavovanie vášho malého spotrebiča je čoraz trendovejšie! S nárastom značiek ako Smeg, Alessi a KitchenAid prichádzajú dizajnérske roboty zo skrine a preberajú pracovnú dosku. Hriankovač, kávovar, multifunkčný robot ... Nech už je zariadenie akékoľvek, vyberáme ho podľa svojej kuchyne (vintage pre retro štýl, čierna a nehrdzavejúca oceľ pre priemyselnejšiu atmosféru atď.) A vložíme ho hodnotu na pracovnej doske ako aj na ozdobnom doplnku.

Fotografie: Kuchyňa a príslušenstvo / Tsé Tsé a spolupracovníci

Trochu humoru

Kuchyňa je miestnosť, ktorá sa ľahko hodí k nepredvídateľným doplnkom a humoru. Je preto ideálnym miestom na zobrazenie zábavnej doštičky, farebného držiaka papiera a všetkého zábavného a vtipného príslušenstva. Osobitná zmienka o držiaku noža Koziol a jeho vtipnom tvare bodnutého muža (!), Ako aj o doštičkách dosiek Joseph Joseph.
Fotografický kredit: To najlepšie z kuchyneKomentáre:

  1. Aodhfionn

    Myslím, že sa mýlite. Som si istý. Môžem to dokázať. Email me at PM, we will discuss.

  2. Hakizimana

    no dobre, tak sa pozriem

  3. Cullan

    This only conditionalityNapíšte správu