Užitočný

Rozprávkové kanvice od firmy Bosch

Rozprávkové kanvice od firmy BoschWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tento rok sa značka Bosch dostáva dopred a už vianočné sviatky rieši. Pri tejto príležitosti sa značka domácich spotrebičov rozhodla vydať oslnivú škálu kanvičiek. Brilantné farby, moderný dizajn a know-how veľkej značky, tu je ukážka magických varných kanvíc od firmy Bosch.

Zamerajte sa na značku Bosch

Bosch je nemecká spoločnosť, ktorá existuje od roku 1886. Značka má rôzne dcérske spoločnosti, je prítomná na trhu pre automobilové vybavenie, bezpečnosť, balenie a samozrejme domáce spotrebiče. Spoločnosť Bosch ponúka práčky, sušičky, vysávače, žehličky a všetky náležitosti v kuchyni. Malá anekdota, tu v redakcii máme radi retro chladničku značky!

Fotografie: Bosch

Kúzelné kanvice

Dnes nás zaujímajú kotly Bosch. Značka sa rozhodla osláviť Vianoce vopred vydaním radu magických varných kanvíc. Sú v dokonalej harmónii so súčasnými a tradičnými kuchyňami. Ich tajomstvo? Tri sviatočné farby: meď, nehrdzavejúca oceľ alebo zlato. Milovníci čaju si zamilujú eleganciu tejto kanvice, jej objem 1,7 litra a výkon 2200 W, čo vám umožní mať dobrý čaj takmer okamžite. Kanvica je bezšnúrová a má filter proti vodnému kameňu. Nie je potrebné ísť ďalej, pochopíte: je to nevyhnutnosťou na raňajky!

Bosch, medená moderná kanvica (TWK 7809), trend z nehrdzavejúcej ocele (TWK 7801) a zlatý trend (TWK 7808), 54,99 EUR (okrem nehrdzavejúcej ocele 49,99 EUR).