Informácie

Valet de nuit, ideálny spoločník v spálni

Valet de nuit, ideálny spoločník v spálni

Služobník pokračuje v službe v miestnosti. Tento voľne stojaci vešiak sa na podnet dizajnérov a významných značiek vracia na prednú časť javiska. Od ultra dizajnového kovového modelu po elegantnejší vidiecky štýl vyrobený z dreva, objavte komorníkov, ktorí nás upútali.

Služobník má všetko!

Zaberajúc malý priestor v miestnosti, komorník umožňuje niekoľko použití. Vhodný na vyhladenie čerstvo získaného oblečenia alebo na uloženie vecí, keď sa vyzliečate, vedzte, že pôvodne bolo určené na zavesenie oblečenia na nasledujúci deň. Je to len na vás!

Fotografie: shoshopdeco.com / Maisons du Monde

Kde nájdete komorníka pre izbu?

Najlacnejšia je samozrejme v Ikea, ktorá ju pripája formou stoličky. Súčasne komorník, stojan na uteráky alebo stoličky, milujeme jeho elegantný štýl za 39 €. Tradičnejšie sú Maisons du Monde a shoshopdeco.com inšpirované starými drevenými komorkami so skutočným závesným tvarom rozšíreným o chodidlo alebo štvorcovú štruktúru, ktorá umožňuje napríklad umiestniť nohavice. Hartô, značka, ktorú sme videli na poslednej výstave Maison et Objet a La Redoute, mu ponúka minimalistickejšiu a vizuálnejšiu víziu zjednodušením a vyčistením jej línií.

Fotografie: Hartô Design / La Redoute