Ostatné

Výukový program: háčkovanie poťahu vankúša Chevron

Výukový program: háčkovanie poťahu vankúša Chevron

Recepty, cestovanie, krása, kutilstvo, Kimov vesmír je mnohostranný! Na svojom blogu zdieľa obľúbené položky, dobré adresy a návody, napríklad tú, pre ktorú ju dnes nachádzame, obšívku vankúša v správach: 739825 háčkovanie.

Materiál

Budete potrebovať: - dve farby vlny - novinky: 739825 háčkovanie 4 - vlnená ihla - šijacia ihla - stavebná niť - šijacia niť - 40 cm zips

Fázy

1. Začnite podľa týchto pokynov: - Namontujte reťaz 98 m (násobok 12 + 2) - rad 1: 2 pevné stehy v druhom stehu, * 5 pevné stehy, preskočte 1 steh, 5 tesných stehov, 3 pevné stehy v nasledujúcom stehu *. - Vyššie uvedené pokyny zopakujte 7krát od * do *, potom dokončite posledných 12 stehov týmto spôsobom: 5 tesných stehov, preskočenie 1 steh, 5 tesných stehov, 2 pevné stehy v poslednom stehu, 1 steh vzduchu a otoč sa. - Riadok 2: 2 pevné stehy v druhom stehu, * 5 tesné stehy, preskočte 2 stehy, 5 tesné stehy, 3 pevné stehy v nasledujúcom stehu *. - Zopakujte sedemkrát od * do *, potom dokončite posledných 12 stehov týmto spôsobom: 5 tesných stehov, preskočenie 2 stehov, 5 tesných stehov, 2 pevné stehy v poslednom stehu, 1 steh vo vzduchu a otočenie. - Opakujte riadok 2 pre 119 riadkov, pričom striedate dva riadky farby A a štyri riadky farby B. Predovšetkým nerežte niť, aby ste prešli z jednej farby na druhú! Postupujte podľa pokynov v tomto videu (vysvetlenia sa týkajú pletenia, ale zásada je rovnaká ako v prípade noviniek: háčkovanie 739825).
2. Zatvorte kryt stavebnou bavlnou.
3. Aby uzáver zostal neviditeľný, dotiahnite okraje tak, aby sa krokvy prekrývali.

Nakoniec

A tu to máte, trendy vankúšik so švami!
Vďaka Kim za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich vlastných poťahov na vankúše na našej stránke Facebook a nájdete ďalšie nápady na našej Pintereste!