Tipy

5 tipov na rozlúčku s roztočmi

5 tipov na rozlúčku s roztočmi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Je váš dom neprekonateľný v čistote? Neunikneš roztočom! Vedzte, že obyčajná štipka prachu obsahuje tisíce a že v kobercoch, matracoch, vankúšoch a vankúšoch prekvitajú úplne. Tu je niekoľko užitočných rád, ako znížiť počet a znížiť alergie.

Tip č. 1: Umyte plachty

Aby ste sa zbavili roztočov, ktoré sú na posteli veľmi prítomné, umyte plachty, prikrývky a posteľné prikrývky každý týždeň horúcou vodou (minimálne 54 ° C). Ďalší tip: môžete ich tiež vložiť do sušičky na 20 minút na mierne teplo a potom ich umyť vlažnou vodou.

Tip č. 2: použite syntetické vlákna

Vo svojej spálni sa rozhodnite pre prikrývky a vankúše zo syntetických vlákien. Z tohto dôvodu opúšťajte páperie, bavlnu a perie! Ak sa chcete natrvalo zbaviť roztočov, každé dva roky tiež investujte do nových vankúšov.

Tip č. 3: Vyhnite sa kobercom a kobercom

Ak ste veľmi alergický na roztoče, rozlúčte sa s kobercami a kobercami vo vašom interiéri. Nechceš sa toho vzdať? Odporúčame vám, aby ste s nimi zaobchádzali pomocou účinného prostriedku proti roztočom, ktorý je bezpečný pre vás a vaše zvieratá.

Tip 4: pravidelne vysávajte

Ak chcete efektívne znížiť počet, vákuum týždenne vo všetkých izbách domu. Zamyslite sa aj nad pravidelným podávaním pružiny a matraca. Na nábytok ho neváhajte utrieť handričkou, pokiaľ možno navlhčenou (sucho iba vytesňuje prach).

Tip č. 5: použite éterické oleje

Ak sa chcete prirodzene zbaviť roztočov, myslite na éterické oleje! Na matrac nalejte niekoľko kvapiek extraktu z listov a semien neemu, známeho tiež ako Neem, Perzský šeřík alebo Indický šeřík. Tento neškodný 100% ekologický insekticíd je neškodný pre ľudí a zvieratá a dokáže vystrašiť takmer 200 hmyzu!Komentáre:

 1. Nikojar

  As is curious. :)

 2. Wallache

  Bravo, the magnificent thought

 3. Roth

  Podľa mňa sa mýliš. Môžem to dokázať. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.

 4. Ariss

  Bravo, aké sú správne slová ... úžasná myšlienka

 5. Brenden

  Very useful thought

 6. Scully

  I mean that you cheated.

 7. Peredur

  Myslím si, že nemáš pravdu. Poďme o tom diskutovať. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

 8. Genevyeve

  Relevantné hľadiskoNapíšte správu