Ostatné

Keď sa Diptych stretne s Papierom Tigre

Keď sa Diptych stretne s Papierom Tigre


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď Diptyque rozdáva carte blanche trom mladým tvorcom Papiera Tigre, máme krásnu zbierku grafických a moderných kancelárskych potrieb inšpirovaných archívmi parížskej značky, ktorých vonné sviečky sú také elegantné a jemné. Na 34 bulvároch Saint Germain sa začal príbeh Diptyque v roku 1961 vďaka umelcom Desmondovi Knox-Leetovi, Christiane Gautrotovej a Yvesovi Coueslantovi. O 50 rokov neskôr má Diptyque tendenciu zachytiť podstatu a ducha tejto pôvodnej adresy a vložiť ju do fľaše. Ale vôňa nestačí. Ide teda o kolekciu 34, kolekciu, ktorá v novom svetle reviduje súkromie a históriu značky. Je teda dobrý nápad dať carte blanche trom tvorcom Papiera Tigre za najviac inšpirovanú kolekciu kancelárskych potrieb.
Sada 4 pohľadníc, 20 € Prečo písacie potreby? Pretože papier je ušľachtilý materiál a ponúka toľko možností pre kreativitu.
Notebooky s pevnou väzbou vo formáte A5, každý po 16 € Od roku 2011 pracuje spoločnosť Papier Tigre na ponuke kancelárskych predmetov s praktickým a zábavným dizajnom. Ich výrobky sa vyrábajú vo Francúzsku alebo v Európe na recyklovaných alebo ekologických nosičoch.
Sada 4 darčekových fólií, € 15 Pre túto spoluprácu s Diptyque cítime spojenie s motívmi „Praetorian“ a „Legend“ - obidva z archívov Diptyque - zviazaných novou grafickou dynamikou.
"Time-pose" je večný kalendár, 12 štvorcových listov, ktoré majú byť umiestnené ako grafický stôl, 32 € Táto zbierka Papier Tigre x Diptyque preto obsahuje pekné zápisníky, pohľadnice, darčekové balenie a kalendár. Všetko v limitovanej edícii, ktorá je k dispozícii od septembra 2014 v obchodoch Diptyque a Papier Tigre. www.papiertigre.frKomentáre:

  1. Fielding

    Prepáčte, že vás ruším, ale podľa mňa už táto téma nie je aktuálna.Napíšte správu