Tipy

Facelift v mojej prímorskej kúpeľni za menej ako 240 eur

Facelift v mojej prímorskej kúpeľni za menej ako 240 eur

Morský štýl stále poteší kúpeľňu. Vybrali ste si tohto ozdobného ducha a máte pravdu! Ale už je to chvíľu ... Postupujte podľa týchto odporúčaných tipov, aby ste kúpeľni pri mori mohli začať znova.

Rozhodnite sa pre aqua blue: 30 eur plechovka farby

Ak chcete začať s týmto expresným obohacovaním, odporúčame vám priniesť trochu odvahy, ale aj dobrý hrniec s modrou vodou. Stúpa v trendovom farebnom barometri, má mäkký a svieži vzhľad. Perfektné dať vašu kúpeľňu správnym smerom trendu.

Pridajte drevo dotykom s podnosom: 8 eur

Aktualizujte kúpeľňové doplnky a stavte na upokojujúcu silu blond dreva. Jednoduchý podnos umiestnený na okraji umývadla, na ktorom môžete umiestniť svoje obľúbené produkty, dokonale pôjde s aqua blue južných morí. Perfektný zápas!

Pomaly s oranžovou farbou: 9,90 EUR na uterák

Aby ste stimulovali všetko, odporúčame vám vymeniť si osušky. Na rozdiel od tradičnej modrej a bielej farby sa namiesto toho radšej rozhodnete pre oranžovú. Dávka svetlej farby, ktorá všetko oživí.

Moje krásne zrkadlo: 7 eur

A konečne, zavesiť na stenu veľké okrúhle zrkadlo, ktoré evokuje okienka lodí. Takto budete mať každé ráno dojem, že ste vyhodili kotvisko!

Spojte podlahu s PVC dlaždicami: 90 eur

Odrežte svoje staré dlaždice na PVC podlahe, ktorá je pre chodidlá omnoho mäkšia a príjemnejšia. Jeho pevná farba a zamatová povrchová úprava dodajú vašej kúpeľni kokónový vzhľad.