Užitočný

Facelift v mojom priemyselnom štýle za menej ako 200 eur

Facelift v mojom priemyselnom štýle za menej ako 200 eur

Priemyselný štýl je napodobňovaný dekoráciou. Surový nábytok, pieskované drevo, čierna farba evokujú výrobný nábytok minulého storočia a je toľko dekoratívnych detailov, ktoré vštepujú tomuto duchu tiež nazývané továreň. V móde za pár rokov, môžeme dať podporu tým, že trochu odvahy a niekoľko dobre vybraných kúskov. Vpred!

Zmena pozastavenia: 25,49 EUR

Zmeňte svoje závesné svetlo v prospech veľkého tienidla s oceľovým efektom pripomínajúcim tie, ktoré sa používajú v továrňach. Toto zariadenie s priemerom XXL predstaví dekor vášho výrobného štýlu.

Usporiadať farebné kovové stoličky: 39,90 eur

Priemyselný štýl sa môže javiť strohý so všetkými jeho šedými farbami. Aby ste ju rozjasnili, uprednostnite farebné kovové stoličky. Žltý, červený, zelený sublimujúci a prebudený štýl. Stolička ako sedadlo alebo koniec pohovky je dosť!

Zaveste nástennú lampu: 99,90 eur

Zahrajte si hru až do konca a zaveste na stenu vinobranie písmeno alebo nápis. Ak je to potrebné, ozdobte ho malými diskrétnymi žiarovkami, ktoré osvetlia váš interiér a skutočne oživia váš interiér.

Rozčesajte nejaký nábytok v čiernej farbe: 30 eur za plechovku farby

Priemyselný štýl poskytuje hrdosť na prírodné materiály umocnené čiernou farbou, ktorá pripomína priemyselnú éru. Za týmto účelom nie je potrebné minúť príliš veľa, stačí iba obrúsiť starý stôl alebo drevenú poličku, aby ste odkryli surové drevo a farbou nôh alebo štruktúry v čiernej farbe vyvolali priemyselný dotyk.