Informácie

Blší trh Lab alebo ako ľahko loviť za obrazovkou

Blší trh Lab alebo ako ľahko loviť za obrazovkouWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Je to určite akcia do školy pre všetkých ťažko pracujúcich lovcov výhodných obchodov! Brocante Lab, prvé trhovisko špecializujúce sa na retro nábytok a dekoratívne predmety, bolo založené v septembri. Na začiatku tohto projektu bola mladá Charlotte Cadé zrejme nadšená blšími trhmi. O týchto stránkach vám povieme niečo viac, čím zabránite tomu, aby ste vstali skoro v nedeľu!

Predaj modernej garáže

Malé blšie trhy a obchody s retro nábytkom sa nedávno objavili ako huby na plátne. A aby ste si našli cestu medzi všetkými jej stránkami, potrebovali ste tú, ktorá spája to najlepšie! Tento dobrý nápad dlhujeme Charlotte Cadé. Reklamy, ktoré vyberie, sa vyberajú opatrne a Brocante Lab identifikuje celkom jedinečné kúsky pre milovníkov retro objektov. V nedeľu sa nepotrebujete zobudiť o 6:00 a ste tuční!

Komunitná platforma 2.0

Objavte vzácnu perlu a zostaňte doma, ktorá s nami hovorí! Už sme na mieste uvideli peknú komodu s nohami kompasu a sekretárku 50. rokov plné šarmu. Ale malý doplnok, ktorý nás núti vyskúšať, je dôsledné overovanie reklám a predajcov. Žiadna šanca na zlý obchod! A čo sa týka rozpočtu, uistite sa, že uvedené ceny zostávajú rovnaké ako ceny zobrazené na všetkých týchto malých bleších trhoch online. Pozývame vás na rýchly pohľad!

www.brocantelab.com