Informácie

Vysávač robotov od spoločnosti Dyson

Vysávač robotov od spoločnosti DysonWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nie je to prvýkrát, čo sme ocenili prednosti vysávačov Dyson. Ich dizajn a výkon vždy zvádzali. Dnes značka opäť inovuje tým, že ponúka robotický vysávač s mimoriadnymi funkciami. Toto zariadenie je Dyson 360 Eye. Ak chcete zistiť, čítajte ďalej!

16 rokov výskumu pre revolučný vysávač

Čísla okolo vydania nového robotického vysávača, Dyson 360 Eye, sú pôsobivé: 16 rokov výskumu, 100 000 hodín práce, 200 inžinierov na projekte s celkovými odhadovanými nákladmi 28 miliónov GBP alebo takmer 32 miliónov eur. Predmetom výskumu a dokonca aj patentov bolo niekoľko bodov, konkrétne: motor, senzory, kamera a navigačný systém. Dnes existuje oko Dyson 360! Bezvadne čistí váš interiér, má viac sacieho výkonu ako akékoľvek iné zariadenie na trhu a je pripojené.

The Dyson 360 Eye: revolučný robotický vysávač

Vďaka vysávaču 360 Eye Dyson inovuje. Ako už názov napovedá, robot má videnie 360 ​​°, je to možné vďaka šošovke umiestnenej nad zariadením. Každá časť sa analyzuje pomocou detektorov a potom sa dokonale vyčistí. Aby sa predišlo prekážkam, pevným a mobilným, používa vysávač fotoaparát, ktorý sníma 30 obrázkov za sekundu. Objekty sa zisťujú vo vzdialenosti 15 centimetrov. Vysávač prechádza miestnosťou, nikdy neprejde dvakrát na rovnakom mieste a po vybití batérie sa vráti do svojej nabíjacej stanice.

Niektoré technické údaje

Ak sa chcete dozvedieť viac o vysávači Dyson 360 Eye, tu uvádzame niektoré čisto technické údaje, ktoré zaručujú kvalitu zariadenia. Vysávač má digitálny motor, ktorý mu umožňuje otáčať sa rýchlosťou 78 000 ot / min, čo z neho robí najmocnejšieho robota na trhu. Robot nemá kolesá, ale stopy pre lepší pohyb na všetkých druhoch pôdy. Je tiež vybavený kefou, ktorá funguje rovnako na tvrdých podlahách ako na kobercoch. Lítium-iónová batéria umožňuje autonómiu 20 až 30 minút.

Pripojený vysávač

Vstupujeme do novej éry, do ktorej sú zapojené všetky naše spotrebiče. To platí aj pre vysávač robotov Dyson 360 Eye. V skutočnosti je možné zariadenie ovládať na diaľku vďaka aplikácii Dyson Link, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android. Z tejto aplikácie môžete výnimočne naplánovať čistenie interiéru alebo naprogramovať rutinu. Praktická funkcia, ktorá vám ušetrí čas na dennej báze a je ideálna, keď idete na dovolenku! Stručne povedané, nový vákuum robotov Dyson 360 Eye je dokonalé. Je to praktické, efektívne a dá sa ovládať na diaľku. Zariadenie bude uvedené na trh na jar 2015, a preto zatiaľ nemáme žiadnu cenu, s ktorou by sme vám mohli komunikovať.