Ostatné

Jean Paul Gaultier prechádza žánrom pre Lelièvre

Jean Paul Gaultier prechádza žánrom pre LelièvreWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Slávny módny návrhár pre svoju tretiu spoluprácu so značkou vytvára túto sezónu jemnú zmes medzi parížskymi ulicami a africkými krajinami. Keď pouličné umenie trie ramená s farbami cestovania, dáva to „So Metis“, kolekciu textílií a ozdobných doplnkov s akcentmi veľmi exotického mestského exotizmu. Niečo prebudiť váš interiér! Výtlačky bohaté na eleganciu a strašne divoké kmitajú medzi klasickými kódmi dizajnéra a neočakávanejšími alebo dokonca rušivejšími vzormi. Kombináciou s nepredvídateľným duchom Jeana Paula Gaultiera sa Lelièvre správne odlišuje od súčasného sveta nábytku. Šťastné kríženie! Dizajnér oblieka - opäť - svoj dom štýlovo, ale vždy s čo najväčšou fantáziou. Malý prehľad.

Patchwork a neusporiadaný efekt modrých džínsov

Zhromaždené v krásnej fotografickej interpretácii, džínsové odevy, všetko voľné, tvoria nápadný trompe-l'oeil. Ľan a bavlnený kepr podporujú túto textilnú ilúziu. Krásny poťah na sedadlá alebo záclony, dostupný aj v iných farbách av menej ušľachtilej látke pre vankúše.

Farebné výbuchy

Táto tkanina, ktorá je ideálna pre sedadlá, je skutočnou explóziou tachistov, ktorá úzko súvisí s abstraktným pohybom 40. rokov. Na falošnej pokožke veľmi jemná táto „umelá“ mrkva na slávnu rysovaciu dosku, ktorá je známa na celom svete, je k dispozícii v piatich farbách. Vyberte si!

Všadeprítomná čierna a biela

Jean Paul Gaultier opäť využíva svoj talent ako modelár. V prípade mätúcich kombinácií je jej slávny marinér sublimovaný rozľahlým dizajnom, pavé potlač je ozdobená kvetinovými vzormi, duchom krajiny a vankúšikom so značkou, znak zbierky, veľmi surový, zjemnený dotykom zamatu. Pouličné umenie je tak zväčšené, kvôli ilúzii a zámene štýlov, „čiernobieleho“ ducha.

Africká inšpirácia

Boubou je tu kompletne prepracovaná a opravená na neprimerane „couture“ verziu. Veľmi heterogénna zostava, kde sa zvitky prekrývajú v grafickej hre. Suede ako opora, ideálna na zakrytie lavice a jeho teplé farby sú prvky, vďaka ktorým je táto tkanina najpozoruhodnejšou v kolekcii.
Objavte celú kolekciu Jean Paul Gaultier „So Metis“ na stránke www.lelievre.eu