Užitočný

Posledné dni na objavenie výstavy „Le Japon Rive Gauche“ v Bon Marché

Posledné dni na objavenie výstavy „Le Japon Rive Gauche“ v Bon Marché

Od 30. augusta 2014 Bon Marché oslavuje krajinu vychádzajúceho slnka svojou výstavou „Le Japon Rive Gauche“. Táto udalosť sa zrodila v obchodnom dome v Paríži pri 90. rokoch kultúrneho spojenia medzi Francúzskom a Japonskom. Skvelé stretnutie s cieľom objaviť to najlepšie z kreativity Made in Japan.

Výstava, ktorá sa má objaviť do 18. októbra 2014

V ponuke tejto výstavy: crème de la crème japonskej tvorby v oblasti módy, krásy, gastronómie a samozrejme dizajnu! Aby sa ztělesnila táto estetika, ktorá je taká špecifická, ale ktorá je uznávaná na celom svete, vybral si Bon Marché Rive Gauche dvoch čestných hostí: architekta Tadao Anda a Tokijského módneho návrhára Chitose Abe. Namiesto toho sa na ich miesto postavilo najmenej sto značiek ponorených v histórii alebo orientovaných na avantgardu. Upozorňujeme, že malý výber týchto značiek sa ponúka aj počas výstavy na mini-stránke venovanej udalosti: www.lebonmarche.com/japon

Bemas sa objaví výlučne

Možno to nepoznáte, ale prvý konceptový obchod na svete sa narodil v Tokiu už pred 38 rokmi. Paprsky, ktoré v priebehu rokov japonizovali americkú chladnú a európsku eleganciu, dnes ponúkajú vlastné kolekcie klesnuté pod niekoľkými značkami, ako aj viacnásobnú spoluprácu v oblasti módy, dizajnu, hračiek a dokonca aj art. Je to po prvýkrát, čo tento koncept obchod zriadil obchod vo Francúzsku, v Bon Marché, ktorý má vyhradený kútik, v ktorom okrem bežného šatníka nájdete nákupné tašky Porter B x Jirushi Yoshida a melamínové riady Iiwanské deti.

Od špičkových remeselníckych diel až po každodenné dizajnérske objekty

Na výstave budete môcť vďaka kolektívu Japan Handmand objaviť špičkové a výnimočné remeslá, ako je pletenie bambusu alebo kovu, práca s drevom a meďou, ako aj jemné keramické umenie. Ten spája šesť dedičov mladých mužov z niekoľkých generácií ich odborných znalostí. Je to tiež príležitosť pozrieť sa na to, čo je najlepšie v Japonsku, pokiaľ ide o „dizajn s dlhou životnosťou“, ako sú kartónové, plastové alebo farebné kovové úložné boxy, sklenené nádoby ... vybrané dizajnérom Kenmei Nagaoka, tvorca obchodov D & Department. A po absolvovaní všetkých týchto skvelých výtvorov si urobte čas na La Epicerie a podľahnite kulinárskym objavom!

Ľavý breh Japonska Do 18. októbra v Bon Marché Rive Gauche 24 rue de Sèvres, Paríž, 7eme Ďalšie informácie: //www.24sevres.com/fr-fr/le-bon-marche/vu-au-bon-marche