Informácie

Výukový program: originálne oddelenie so závesnými rastlinami

Výukový program: originálne oddelenie so závesnými rastlinami


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V zozname kritérií pre výber ubytovania je vždy veľmi dobré miesto v porovnaní so zeleňou. Keďže je ťažké nájsť ubytovanie, ktoré spĺňa všetky tieto kritériá, hľadali sme spôsob, ako vylepšiť vaše pri čakaní na nájdenie drahokamu! Dnes sa naučíme, ako vytvoriť originálne oddelenie, aby ste do svojho ubytovania priniesli trochu zelene.

Materiál

- dva kvetináče s priemerom 15 cm (použili sme vonkajšie sviečky) - dva kvetináče s priemerom 5 cm (použili sme vonkajšie sviečky) - dve rastliny s výškou asi 30 cm - lano s hrúbkou 2 mm - páska na mieru - nožnice Rozpočet: približne 35 € Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Začnite premiestňovaním rastlín do dvoch najväčších kvetináčov. V našom prípade sme použili vonkajšie sviečky v pekných kvetináčoch s prúteným obrysom. Pripravte lano a vykonajte merania tam, kde ich chcete zavesiť.
2. Zmerajte presnú výšku, v ktorej chcete rastliny zavesiť, a medzi rastlinami naplánujte vertikálnu vzdialenosť asi 30 cm. Zachovajte rovnakú medzeru a vytvorte peknú rovnováhu. Hrnce musia byť vždy na oboch koncoch zviazané lanom, aby sa zabránilo akémukoľvek javu rotácie. Kusy lana nakrájajte na požadované rozmery pridaním 50 centimetrov pre horný uzol a nastavenie úrovne. Pripútajte struny k kvetináčom.
3. Hrnce zaveste na trám alebo háčiky a upravte úroveň. Medzi jednotlivými kvetináčmi nechajte medzeru asi 10 cm.

Nakoniec

Toto pekne závesné svetlo bude rovnako dekoratívne, ako je praktické vo vašom interiéri. Keďže umožňuje oddeliť dva priestory bez zaplnenia miestnosti, bude ideálny v malom byte.

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!Komentáre:

 1. Bentleah

  Warm to you thanks for your help.

 2. Oakden

  Ďakujem Afurovi za skvelý príspevok. Čítal som to veľmi pozorne a naučil som sa veľa hodnoty pre seba.

 3. Fshd

  Internet je napísaný kapitálovou listinou vo vete, ak je to tak.A stotiny nie sú s bodkou, ale s čiarkou. Toto je štandard. A tak všetko nie je zlé, len veľmi dobré!

 4. Case

  Niečo na tom je a myslím si, že je to dobrý nápad.

 5. Ohanzee

  This is doubtful.Napíšte správu