Tipy

Môže Thomson Genimix Pro vystrašiť Thermomix?

Môže Thomson Genimix Pro vystrašiť Thermomix?



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď objavíme nový Thermomix nemeckej značky Vorwerk, spoločnosť Thomson oznamuje uvedenie svojho all-in-one robota Genimix Pro. Tieto dve revolučné zariadenia majú veľa podobností. Zatiaľ čo sa plánuje uvedenie Thomsonovho robota na trh v januári, vyvstáva otázka: môže zatieniť nový Thermomix?

Objavovanie Genimix Pro

Genimix Pro je multifunkčné zariadenie, ktoré vám uľahčí život. Tento vykurovací robot vám umožňuje pripraviť veľké množstvo sladkých alebo slaných, teplých alebo studených prípravkov. Thomson Genimix je okrem iného vybavený nádobou z nehrdzavejúcej ocele s rukoväťou, košíkom na naparovanie, miesičom a motýľom. Vďaka obrazovke digitálneho displeja môžete ľahko používať 19 automatických programov, nastaviť rýchlosť, teplotu alebo časovač (až 12 hodín). Thomson Genimix Pro je rovnako štýlový ako praktický. Bude sa predávať od januára 2015 vo všetkých obchodoch, ktoré majú oddelenie spotrebičov. Odporúčaná maloobchodná cena je 649 €.

Thermomix robí svoju revolúciu

Priamym konkurentom Genimix Pro je Thermorix z Vorwerka. Tento robot typu všetko v jednom sa už osvedčil a má veľa nasledovníkov. Čo ešte tam je? Z hľadiska funkčnosti musíte byť úprimní, tieto dve zariadenia sú si skutočne podobné. Všimnite si, že nový Thermomix má misu Guy Degrenne a Varoma na naparovanie. Má veľa doplnkov pre vaše kulinárske prípravy a integrovanú škálu. Čo odlišuje nový Thermomix od systému Genimix Pro, je to, že robot s podpisom robota Vorwerk hrá high-tech kartu s dotykovou obrazovkou a klávesom receptu. Ten umožňuje mať maximum nápadov na prípravu dobrého jedla, ale tiež mu môže pomôcť pri realizácii. V súčasnosti ponúka Thermomix tiež majiteľom možnosť patriť do veľkej komunity. Boli vytvorené aplikácie, recepty sa predávajú a každý týždeň sa ponúkajú nové produkty. Thermomix je k dispozícii na stretnutí vo Vorwerku alebo online na webovej stránke značky. Jeho cena je oveľa vyššia, pretože je 1139 €

Thermomix alebo Genimix, čo si vybrať?

Je celkom ťažké oddeliť tieto dve zariadenia. Genimix Pro nás núti zabudnúť na starú generáciu Thermomixu, ale musíme pripustiť, že nový Thermomix je plný zdrojov. Milovníci varenia, ktorí dávajú prednosť voľnému postupu pri vytváraní receptov, sa môžu obrátiť na spoločnosť Genimix Pro od Thomson. Na druhej strane nová Thermomix zvádza fanúšikov nových technológií a nových trendov. Komunitná stránka je veľmi aktuálna, zvádza, ale má cenu. Je potrebné poznamenať, že Thermomix stojí takmer o 500 EUR viac ako Genimix Pro a že je k dispozícii iba na priamy predaj. Ktorý z nich si vyberiete?