Ostatné

Facelift v miestnosti môjho mladistvého New Yorku za menej ako 205 eur

Facelift v miestnosti môjho mladistvého New Yorku za menej ako 205 eur

Váš teenager sníva, rovnako ako mnoho iných, o miestnosti, ktorá sa usadí na druhej strane Atlantiku: New York. Editor preto premýšľal o nejakých šikovných, ľahkých a lacných tipoch, ako vylepšiť svoj malý kútik spôsobom Big Apple. Objavte všetky naše nápady vyrobené v obálke 205 eur.

Položte voskovanú betónovú podlahu: 64 EUR na kvetináč

Začnite tým, že preskúmate podlahu svojej izby tým, že to dáva efekt Brooklynského podkrovia! Na tento účel sme samozrejme použili voskovaný betón, ktorý sa tak ťažko nenainštaloval (za podmienky, že je trpezlivý) a ktorý dáva miestnosti ten surový vzhľad, ktorý je tak vyhľadávaný.

Prijmite nočný stolík, ktorý zahodí: 79,99 EUR

S týmto nočným stolom pre tlač taxíkov v New Yorku už výzdoba spálne nadobúda úplne nový vzhľad. Neváhajte a pridajte ďalšie doplnky, ktoré zachytávajú toto žlté slnko tak, aby reprezentovali ulice veľkého jablka ako nočné lampičky alebo koberec.

Kúpte si prikrývku, ktorá vás nechá samote: 20,99 eur

Pokiaľ ide o posteľnú bielizeň, odporúčame vám zostať triezvy. Páčia sa ti tieto šedé obliečky, ktoré ľahko fotia budovy a Sochu slobody. Táto triezvosť vám umožní pustiť farbu dekoratívnych predmetov, ktoré budú sprevádzať túto 100% newyorskú izbu.

Upevnite ľahkú nástennú lampu: 39 eur

Na dokončenie dekorácie tejto newyorskej izby stačí nájsť pekné svetlo, ktoré má vplyv. Navrhujeme túto pôvodnú nástennú lampu, ktorá berie ako pozadie známe budovy Big Apple.