Užitočný

E-cook'in, moderný kuchynský robot

E-cook'in, moderný kuchynský robot

Značka Taurus uvádza na trh prvý kuchynský robot s technológiou „Smart“ na celom svete. Príležitosť nahliadnuť do tohto zariadenia s triezvym vzhľadom a prekvapujúcimi funkciami, ktoré spôsobia revolúciu v spôsobe, akým chápeme recepty a varíme ich! Vybavený 7-palcovou multifunkčnou farebnou dotykovou obrazovkou, je E-Cook'in skutočne prvým domácim spotrebičom, ktorý má prístup k WiFi, ktorý umožňuje prístup k tisícom receptov. Od prípravy chlebového cesta po hovädzí bourguignon alebo vajcia v snehu sú možnosti kulinárskych úspechov nekonečné! Čo keď ste varili v online režime? Demonštrácia!

Techno-robot

Po kuchárovi Thermomix a kuchárovi Cook'in prichádza na planétu multifunkčných spracovateľov potravín nováčik. Ukončite rôzne zariadenia, ktoré zapchávajú kuchynské skrinky. Pripojené zariadenie all-in-one ich teraz nahradí! E-Cook'in nielenže spája všetky dôležité doplnky pre každodenné varenie - je schopný nasekať, brúsiť, zostavovať / zostavovať, emulgovať, miesiť a smažiť - ale tiež vám pomáha pri príprave receptov. Sú jasne znázornené a stroj ponúka pomoc užívateľovi priamo na obrazovke, prostredníctvom videí a ponúk v niekoľkých jazykoch. Obzvlášť si ceníme dva rôzne režimy, „manuálny“ pre nezávislé varenie alebo „asistovaný recept“ pre podporu krok za krokom!

Zostaňte v spojení ... a zdieľajte!

Najnovší prírastok do skupiny Taurus je prispôsobený amatérskym aj skúseným kuchárom a je zaradený na vrchol inovácií: bez ovládacích prvkov alebo tlačidiel sa E-Cook'in pripája k cloudu kvôli aktualizácii a synchronizácii. Vďaka svojmu pripojeniu na internet môžu používatelia interagovať, vymieňať si recepty a komentovať ich prostredníctvom svojho osobného účtu e-Cook'in. Keď web preberie kuchyňu, celá komunitná platforma je pripravená na potešenie gurmánov! Medzi ďalšie nové vlastnosti patrí vyváženie s presnosťou na gram gramov a jeho systém na prevod jednotiek teploty na stupne Celzia alebo Fahrenheita (° C / ° F) a hmotnosť v gramoch, unciach a librách (gr / oz / lb). Už žiadne dlhé výpočty pri preklade anglosaského receptu!

Budúcnosť v mojej kuchyni

K dispozícii pre širokú verejnosť od novembra bude E-Cook'in urobiť obrovský skok vo svete domácich robotov, čím uspokojí súčasné potreby spotrebiteľov, ktorí si chcú pochutnať na kuchyni a funkciách. digitálneho sveta. Jeho cena bude oznámená v čase jej uvedenia na trh v polovici októbra. Tento multifunkčný robot však z dlhodobého hľadiska zostane veľmi ziskovou investíciou: nadšenci varenia si do veľkej miery nájdu svoj účet a čoskoro sa bez neho dokážu!