Tipy

Siemens iSensoric: citlivá práčka

Siemens iSensoric: citlivá práčka


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dokázali sme si predstaviť pred niekoľkými rokmi inteligentnú práčku schopnú vážiť, zisťovať a počítať všetko, od množstva bielizne cez množstvo vody alebo stupeň znečistenia? Nie ste si istí ... Teraz to robí nemecký gigant Siemens so svojim najnovším produktom iSensoric! V čase hľadania odpadu bol výkon tejto inteligentnej práčky optimalizovaný, aby sa minimalizovala spotreba vody a elektriny. Výsledok? Intuitívne a dokonalé umývanie, ktoré zjednodušuje každodenný život užívateľa a zároveň poskytuje maximálny výkon. Dešifrovanie zariadenia, ktoré spôsobí prevrat v špinavej bielizni!

Ako funguje iSensoric?

Skutočný samoregulačný systém iSensoric je technológia, ktorá využíva informácie získané z niekoľkých kľúčových miest počas procesu prania pomocou senzorov. Snímač prietoku tak meria presné množstvo vody vstupujúcej do práčky, zatiaľ čo snímač zaťaženia analyzuje tlak vody v bubne. Táto odlišná informácia umožňuje stroju automaticky určiť množstvo a typ textilu v práčke: program je teda prispôsobený tomu, čo je vložené do bubna! Ďalšou prekvapujúcou inováciou je infračervená detekcia stupňa znečistenia vo vode, ktorá určuje silu premývania. Všetky tieto informácie spracovávané v reálnom čase ponúkajú spotrebiteľovi osobný cyklus pre každé použitie, spracovaný čo najautomatickejším a najjednoduchším možným spôsobom.

Spravodajstvo v službách starostlivosti o bielizeň

Zariadenie iSensoric bolo navrhnuté tak, aby ponúkalo rôzne umývacie prostriedky, aby vyhovovalo denným potrebám každej domácnosti. Ponúkané programy a možnosti sú jasne prezentované, aby ich mohli skutočne využívať všetci. Program proti škvrnám tak ponúka 16 ošetrení prispôsobených najčastejším škvrnám, zatiaľ čo program košeľa má cyklus odstreďovania znížený na 800 otáčok, čím sa zabraňuje pokrčeniu a uľahčuje žehlenie. Dlhé hodiny strávené pred návodom na použitie sú prístupné v jednom okamihu a stávajú sa dávnou históriou! S ohľadom na životné prostredie sa Siemens podrobne venoval úbytku saponátu a vody. Vďaka svojej technológii iDos iSensoric zabraňuje predávkovaniu detergentom, zlým pre pokožku, pre bielizeň a životné prostredie. Táto rovnaká funkčnosť tiež ušetrí až 7000 litrov vody ročne na domácnosť!

Šokový sušič

Spoločnosť Siemens posunula svoj výskum do sušičky tým, že si predstavila najekologickejšie zariadenie súčasnosti. Vysávač iSensoric je veľmi energeticky efektívny a ťaží z vynikajúcej čitateľnosti a intuitívnej navigácie, ktorá uľahčuje jeho použitie. Vďaka svojmu rýchlemu cyklu je možné v 1 hodine bytu udržiavať sucho! Pre jednoduchosť sú tieto dve zariadenia iSensoric dokonale koordinované a vďaka stohovacej súprave môžu byť harmonicky inštalované vedľa seba alebo nad sebou. Zisk podlahového priestoru sa oceňuje a práčovňa zaujme futuristický vzhľad! ISensorická práčka: 999,99 € + ekologická účasť (odporúčaná maloobchodná cena) iSensorická práčka: 1199,99 € + ekologická účasť (odporúčaná maloobchodná cena)