Tipy

Najlepšie pečivo kuchár na M6: referencie na domáce spotrebiče

Najlepšie pečivo kuchár na M6: referencie na domáce spotrebiče


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vytiahol som z regálov starý článok. S potešením som na to s potešením pozrel Le Meilleur Pâtissier v stredu večer a zistil som, že partnerské značky zostali po všetky tie roky lojálne. V tom čase ma veľa ľudí požiadalo o presné referencie na produkty, pretože ich nemožno počas programu inzerovať. Snažil som sa splniť očakávania a pokúsiť sa uhádnuť názvy použitých produktov. Skoro som túto výzvu prevzal a keďže sa väčšina vybavenia, ktoré používajú kandidáti na pečivo, dnes nezmenila, navrhujem, aby ste vrátili plody môjho vyšetrovania. Začneme teda s robotmi a kanvicami, ktoré sú dobré, ako ste predpokladali, z kolekcie Kenwood kMix. Zvlášť vás zaujala farba, ktorá je logická, pretože ide o špeciálnu sériu s názvom kMix butik. Ak sú ostatné zariadenia, ako sú kanvica, kávovar a hriankovač, k dispozícii v modrej a ružovej farbe, nejde bohužiaľ o roboty, ktoré sa v súčasnosti neuvádzajú na trh (príchod do obchodu v roku 2013). ,
Stále vám dávam referencie na kanvice, aj keď viem, že vás roboty viac zaujímajú. Kanvica Kenwood, kMix purpurová, SJM029, približne 70 € Kanvica Kenwood, kMix modrá, SJM023, približne 70 € U veľkých spotrebičov môžete vidieť chladničky v pastelových farbách od značky SMEG. Nájdenie bolo celkom ľahké, pretože sú také charakteristické. Na mieste natáčania bolo predstavených niekoľko modelov vrátane FAB 30 AZS v modrej farbe alebo FAB 32 RO v ružovej farbe.
Smeg, chladnička FAB 30 AZ, asi 1500 € Smeg, chladnička FAB 32 RO, asi 1500 € Mal som viac problémov s emisnou pecou, ​​ale keďže chladničky boli značky Smeg, mám dospel k záveru, že rúry by mali kvôli lepšiemu účelu pochádzať z rovnakého miesta. Bolo to tak a rúra je preto smeg, je to pec kolekcie Cortina, SCP750AX8.
Smeg, rúra Cortina SCP750AX8, približne 700 € Na strane riadu som mal pochybnosti, a preto radšej upustím od hádzania nápadov s rizikom sklamania, ale stále som našiel ten, ktorý ma najviac zaujal, to znamená valivý čap s dosť zvláštnym tvarom. Je to valček značky Totally Bamboo v kolekcii Lola.
Úplne bambus, Lola rolovací kolík, od 16 EUR Pokiaľ ide o formy a plechy na pečenie, všetky pochádzajú z kolekcie Tefal's AirBake. Tieto formy sa vyznačujú tým, že dno pozostáva z dvoch dosiek oddelených vrstvou vzduchu, aby sa zabezpečilo rovnomerné varenie.
AirBake Tefal Steel, panvica s koláčom 27 cm, 12,49 €, panvica s vynechanou misou 23 cm, 12,49 €, panvica s veľkým koláčom 24 x 14 cm, 12,49 €, panvica s koláčom so štvorcom 23 cm, 12,49 € , podnos na pečenie 31 x 36 cm, 12,49 EUR a podnos na pečenie 36 x 41 cm, 13,99 EUR. Zostáva už len vyzdobiť show v kuchyni!