Užitočný

Zamerajte sa na lapače snov

Zamerajte sa na lapače snov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Všimnite si všetkých milovníkov bohémskej atmosféry! Všimli sme si pre vás nový trendový kus, ktorý si môžete osvojiť bez ďalšieho príslovia: lapač snov ... Priamo inšpirovaný amerindiánskou kultúrou má táto kultúra odraziť zlé sny, ak sú dodržané určité pravidlá. Hovoríme vám viac o tomto objekte, ako mystickom ako dekoratívnom!

Remeselník

Lapač snov - alebo lapač snov - je umelecký kúsok z indiánskej kultúry. Táto malá obruč, vyrobená z vetvy stromu, v ktorej je tkaná sieť v tvare pavučiny, má funkciu filtrovania všetkých snov, ktoré ňou prechádzajú. V noci zlé sny zostávajú v sieti, aby sa spálili pri prvom svetle dňa, zatiaľ čo krásne sny prechádzajú otvorom, ktorý sa má udržiavať v perí inštalovanom okolo obruče. Pôvodne určený pre deti, ktoré mali nočné mory, v súčasnosti ich používajú aj staršie deti, ktoré chcú ovládať svoje sny.

Kde ju nainštalovať?

V súčasnosti sú lapače snov zavesené na okraji okna, kde slnko vychádza, takže denné svetlo môže zničiť zlé sny, ktoré sa usadili v sieti. Ale kvôli jednoduchému dekoratívnemu účinku vedzte, že ich môžete veľmi dobre opraviť, kdekoľvek chcete. V čele postele, v jedálni alebo v obývacej izbe alebo dokonca v záhrade nájdete miesto pre nich. Ideálne pre trochu elegantnejšiu hippie pre váš dekor.

Naše obľúbené

Ak chcete nájsť lapač snov, ktorý vyzerá ako vy, pozývame vás na prehliadanie butikov Etsy dvoch dizajnérov: dreampeacepositivity a SavannahAvril, ktoré ponúkajú prekrásne a farebné modely. Veľkým objavom boli aj modely vyrobené na mieru v Land of Dreams francúzskou dizajnérkou Karine Mancet. Ten sa rozhodol previesť tento kúsok do okúzľujúcej a farebnej dekorácie mobil, skutočný úspech!