Informácie

Umývačka riadu, ktorá sa skutočne umýva (predtým bez pomoci)

Umývačka riadu, ktorá sa skutočne umýva (predtým bez pomoci)We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kto nikdy sníval o tom, že sa zbaví fušky na umývanie riadu? Priznaj to, hneváš, akonáhle začneš umývať misku lasagne alebo panvicu, ktorá sa používa na varenie rýb. Uisťujeme vás, spoločnosť LG Electronics na vás myslela! Značka predstavila na veľtrhu IFA v Berlíne revolučnú umývačku riadu, ktorá dôkladne čistí a dezinfikuje. Chcete vedieť viac? Tu je malá prezentácia.

TrueSteam, ekonomický proces

Ak je nová umývačka riadu od spoločnosti LG Electronics taká účinná, je to preto, že čistenie sa vykonáva pomocou pary s veľmi vysokou teplotou. Ale nielen ... Táto para sa distribuuje v potrebnom množstve podľa množstva riadu a jeho znečistenia. Táto akcia je možná vďaka technológii LG Inverter Direct Drive, ktorá optimalizuje energiu potrebnú pre každé nabitie. Za týmto účelom trysky uvoľňujú paru produkovanú generátormi. Táto para uvoľňuje všetky druhy nečistôt, dokonca aj tie najhoršie a spálené jedlo.

Parný dvojitý sprej pre krehké jedlá

Tí, ktorí majú krásne alebo krehké pokrmy, sa neboja. Nová umývačka riadu od spoločnosti LG Electronics má skutočne špecifickú funkciu na účinné a šetrné čistenie. Táto funkcia je Stream Dual Spray, dokonca vám umožňuje umývať vaše krištáľové poháre!

Zbohom baktérie!

A áno, najnovšie umývačky riadu LG nielen dokonale čistia vaše riady, ale dezinfikujú ich. Vďaka UV lampe použitej na konci každého čistiaceho cyklu sa eliminuje 99,9% baktérií. Hodnotenie!

Umývačka riadu na čistenie všetkých riadov

Nová umývačka riadu LG Electronics má systém SmartRack. Tá je jedinečná a umožňuje umývať akýkoľvek prvok z vašich jedál. SmartRack v skutočnosti ponúka 3 úplne modulárne fázy. Takže môžete umiestniť veľmi širokú škálu tanierov, misiek, hrncov, riadov a ďalších predmetov do najrôznejších foriem. Spodný kôš je určený na umiestnenie tanierov, misiek, šalátových misiek, riadov, hrncov a panvíc. Ten uprostred môže pojať poháre, malé misky a poháre všetkého druhu, dokonca aj poháre na víno. Nakoniec bol horný kôš navrhnutý tak, aby pojal najmenšie predmety z vášho riadu, ako sú šálky na kávu a iné malé riady. Tento kôš je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval väčším nádobám, ako sú plastové špachtle, metly alebo kliešte na šaláty.

Stručne povedané, je to perfektné ...

Stručne povedané, nová umývačka riadu LG je perfektná. Lepšie sa čistí, zvláda najšpinavejšie nečistoty, dezinfikuje, je modulárny pre všetky vaše riady, je ekonomický ... Čo viac môžem povedať? No, robí to všetko pokojne. Vďaka technológii LG Silence On sa umiestni niekoľko vrstiev zvukovej izolácie, aby sa hladina hluku umývačky riadu znížila len na 38 dB. K dispozícii je niekoľko modelov TrueSteam vrátane LG D 14567 IXS