Ostatné

Resource, Trasy do 4 kútov Francúzska

Resource, Trasy do 4 kútov Francúzska


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre svoju úplne novú kolekciu, nazvanú Itineráre, vyzýva výrobca farieb Ressource 4 dizajnérov zo 4 miest vo Francúzsku - Nantes, Lyon, Marseille a Nice - pre 16 odtieňov a nový matný lak. Ressource sa pustil do chromatickej prehliadky Francúzska. Za týmto účelom sa výrobca farieb nechal viesť štyrmi tvorcami zo štyroch francúzskych miest, z ktorých si každý mohol predstaviť štyri odtiene svojej novej zbierky itinerárov. V tejto kolekcii sa však stále vyskytuje bežné vlákno: modrá, prítomná v 4 paletách. Zakaždým iná, interpretácia mesta pôvodu tvorcov: jasne modrá pre Stéphanie Marin v Nice, takmer čierna pre Mr & Mr Clynk v Nantes, modrá zámorská pre Karine Lanny v Marseille, zamatová modrá pre Nathalie Rives v Lyone.

Stéphanie Marin

Stéphanie Marin vytvorila žltú 2210, šedú 1610, červenú 1303 a modrú 1407. Alebo ako povedať peknú farbu. „Ako dizajnérka sa rád venujem službe odolných výrobných nástrojov, ktoré tak stavajú veľké dobrodružstvá,“ vysvetľuje. „Je zriedkavé, že vo svojej praxi pracujem týmto spôsobom, zapojením mojej citlivosti, poskytnutím osobného vkusu. Zdroje umožnili tento prieskum.“

Pan a pani clynková

Duo Nantes pán a pani Clynk sú pôvodom farieb: Caban, Pelican, Mandľové mlieko a Cargo. Morský duch s touto takmer čiernou Cabanovou modrou, touto pelikánovou žltou, týmto bielym mandľovým mliekom - pripomína ich keramické zbierky - a týmto zinkovo ​​šedým nákladom.

Karine Lanny

Karine Lanny, tvorkyňa monochromatickej značky, si predstavila živé kalachy: Odyssée, Calanque, koraly morského ježka a Entre deux eaux. Tieto farby, inšpirované životom Marseille a jeho cestovaním v Maroku, sa kúpajú vo svetle Stredozemného mora.

Nathalie Rives

Nathalie Rivesová, inštalovaná v Lyone po tom, čo žila v Buenos Aires a New Yorku, si myslela, že farby: hnedá whisky, červená eben, modrý zamat a vtelená šedá. Zatiaľ čo s ňou modrou sa pokúsila nájsť modrú farbu, ktorú použila Le Corbusier vo svojich obrazoch, na počesť starožitných predajcov Lyonu vytvorila Nathalie Rives červenú, ktorá je očarujúca aj mužská, epikuránsky hnedý a sivý v kontraste.
www.ressource-peintures.comKomentáre:

 1. Monos

  V ňom niečo je. Now everything has become clear, many thanks for the help in this matter.

 2. Aesctun

  veľmi užitočná fráza

 3. Twain

  fantázia :)

 4. Cabal

  Agreed, it's the funny answerNapíšte správu