Komentáre

Mikroplane spúšťa kocku, aby všetko nastrúhalo

Mikroplane spúšťa kocku, aby všetko nastrúhalo

Nakoniec riad na kľúč! Mikroplane vynalieha mnohostrannú kocku s tromi mimoriadne účinnými strúhadlami. Táto moderná Rubikova kocka vám umožňuje variť bez únavy vďaka ostrým nožom a vďaka prísadám odmerať ingrediencie.

Skutočný trezor

Kocka Microplane sa čoskoro uskutoční vo vašej kuchyni. Tento revolučný riad, ktorý sa ľahko umýva a skladuje, odhaľuje niekoľko veľmi praktických funkcií na prípravu dobrých malých jedál. Skutočne má tri veľmi efektívne strúhadlá: jemný strúhadlo, strúhadlo s dvoma hranami a hrubé strúhadlo. Vďaka čepeľiam z nehrdzavejúcej ocele môžete pracovať takmer so všetkými ingredienciami. Jemný strúhadlo ochutná pokrmy citrusovou kôrou, na cestoviny posypeme parmezánom a pridáme ďalšiu príchuť s niekoľkými kúskami cesnaku, šalotky alebo čerstvého zázvoru. Strúhadlo s dvoma hranami, strúha sa v oboch smeroch, čo umožňuje napríklad výrobu jemných čokoládových hoblín, ale tiež získanie tenkých prúžkov syra alebo zeleniny na ozdobenie vašich prípravkov. Pokiaľ ide o hrubý strúhadlo, strúha sa hrubšie. Tvrdé syry, zemiaky alebo cibuľa, všetko ide. S kockou sa varenie stáva detskou hrou!

Originálny a praktický dizajn

Ak je kocka Microplane kompaktná a hravá, vyzerá tiež pekne. Červená, zelená alebo čierna je na výber. Jeho tajomstvo však leží v jeho srdci. Kocka má odmerný box! Posledne menovaný sa používa na meranie prísad, ktoré sa už raz nastrúhajú, na ich regeneráciu a na skladovanie na vzduchotesnom mieste. Ďalší dômyselný tip: táto krabička vám umožňuje zatvoriť kocku, aby ste predišli treniu s čepeľami a diskrétne ju ukladať do skríň.

Uznávaná americká značka

Táto kocka je skutočnou revolúciou v Microplane! Americká spoločnosť, založená v roku 1994, dominuje na strúhadle. Jeho čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele naostrenej fotochemickým výrobným procesom (proces využívajúci svetlo). Microplane je jednou z prvých spoločností, ktoré používajú túto techniku, ktorú dnes vyvíja pre ďalšie doplnky, ako sú bylinné mlyny, tenderizátory alebo zestery.

Praktické informácie:

Škatuľa sa musí umyť ručne, nože je možné vložiť do umývačky riadu Objem: 350 ml Rozmery: 8 x 8 x 8 cm 3 verzie: zelená, čierna, červená Cena: 24,95 € Viac informácií na //www.microplane-brandshop.com/fr_FR