Tipy

Recenzia Riviera & Bar QD 574 Digitálna fritéza z nehrdzavejúcej ocele

Recenzia Riviera & Bar QD 574 Digitálna fritéza z nehrdzavejúcej ocele


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

To, že všetky časopisy pre ženy naznačujú, že pred letom stratíme tri libry, neznamená, že odmietnem testovať fritézy. V spoločnosti Riviera & Bar som v posledných týždňoch dokázal používať svoju najnovšiu frézku z nehrdzavejúcej ocele a digitálnu fritézu, ktorá sa zameriava na jednoduché používanie a efektívnu reguláciu teploty. Tu je test na zvýraznenie tučným písmom!

Bez oleja nie je možné vyprážať

Zhoda kalendára chcela, že súčasne som mal fritézu bez oleja, takže som vedome porovnal tieto dve zariadenia. Vrátim sa k ďalšiemu článku o výhodách bezolejového fritézy, ale pokiaľ ide o chuť a iba chuť, vybral som si svoju stranu. Ďalší zásadný rozdiel spočíva v možnostiach varenia: šišky môžu napríklad vyrábať iba „klasické“ fritézy. Akonáhle je prípravok trochu tekutiny, môže sa variť iba s fritézou s olejom. Na našej linke bude samozrejme vyprážanie (čo je riskantné iba mesiac pred sviatkami).

Náročný dobrý priateľ

Fritéza nie je najjednoduchším priateľom, aký existuje, a na druhej strane chápeme, prečo niektorí ľudia lákajú fritézy bez oleja. Najprv je tu otázka údržby olejom, ktorý sa musí filtrovať každé 2 až 5 použití, čo znamená prenos oleja z fritézy do vedra cez čínsky alebo cedník, pranie potom olej vložte späť do fritézy. Nie veľmi operácie s dusením, ale napriek tomu nevyhnutné, ak chceme zachovať zdravý olej na vyprážanie. V návode na použitie Riviera & Bar sa odporúča olej po každom použití prefiltrovať a uskladniť vo fľaši chránenej pred teplom a svetlom. Ale keď sa zbavíte oleja na vyprážanie, môžete skutočne ľutovať, že naň položíte prst. Vyprážací olej by nemal byť vyliaty do umývadiel ani vyhodený do koša. Jediným riešením pre jednotlivca je preto uložiť ho do recyklačného strediska tým, že vopred zaistí podmienky zhodnotenia v recyklačnom stredisku obce. Doma sa napríklad uvádza, že ložisko oleja je obmedzené na tri litre na príspevok, čo nie je veľmi praktické, ak máte fritézu s kapacitou štyroch litrov.

Test s receptom na jablko dauphine

Ak chcete ukázať video o použití tejto fritézy, KitchAnne bola taká láskavá, že sa ku mne pripojila v kuchyni, aby ma predstavila výrobe zemiakov dauphine.

Silné stránky

- Prednastavené teploty. Aj keď tieto programy nevyhnutne nepoužívam na čas, považujem za veľmi praktické rýchlo zvoliť teplotu jediným tlačidlom. Fritéza potom indikuje, kedy dosiahla požadovanú teplotu, bohužiaľ príliš diskrétne (pozri slabé miesta). - Intuitívne použitie. Keď som dostal fritézu, chýbala používateľská príručka, pretože to bol prototyp. Aj keď som požiadal o zaslanie manuálu neskôr, ukázalo sa, že je takmer zbytočné, pretože používanie fritézy je intuitívne vďaka hlavnému tlačidlu a jeho digitálnej obrazovke, ktorá vám poskytuje všetky indikácie.

Slabé body

- Nedostatok signálu. Ako som zdôraznil v silných stránkach, cieľom tohto vyprážania je povedať, keď dosiahne požadovanú teplotu, boli by sme však radi, keby bol na konci vykurovacieho obdobia oznámený zvukový indikátor. Naozaj je potrebné pozrieť sa na digitálnu obrazovku: indikátorom je slovo „ohrievač“, ktoré zmizne, ako aj indikovaná teplota. Dávajte pozor na fritézu, aby ste zistili, či je pripravená alebo nie. - Časovač nie je tak užitočný. Na výber by som radšej mal túto zvukovú indikáciu ako možnosť mať časovač, ktorý tiež nemá zvukové indikácie. Ak sa mi zdá, že čas ohrevu nie je taký užitočný, je to preto, že vo všeobecnosti sú časy varenia vo fritéze veľmi krátke a najlepším ukazovateľom varenia je stále ľudské oko. Výsledok: Nikdy nespúšťam časovač, uprednostňujem dôverovanie svojich zmyslov a tým viac, že ​​výberom časovača sa fritéza zastaví po uplynutí času. Video test Riviera & Bar QD 574 A fritézy Riviera & Bar, Digitálne fritézy z nerezovej ocele, QD 574 A, približne 180 €Komentáre:

  1. Poseidon

    Is distant

  2. Tular

    Určite. Tak sa to stáva. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

  3. Lorant

    Áno vážne. Tak sa to stáva. Zadajte, budeme diskutovať o tejto otázke.Napíšte správu