Užitočný

Čínsky portrét Iwoodlove

Čínsky portrét Iwoodlove

Guillaume Martin a Michaël Damen sa stretli v škole v Boulle medzi dvoma kurzami fúkania skla, technikou stolárstva a dizajnu výrobkov. Potom tu boli umenie a remeslá a obdobie tuctu rokov v podnikaní. Jedného dňa v roku 2006 Guillaume Martin založil spoločnosť k_now, ktorú v roku 2008 pridal Michaël Damen. Spoločne rozvíjajú solídne skúsenosti s navrhovaním architektonických produktov. So sídlom v Rhône Alpes, prepletajú sieť kvalitných remeselníkov a výrobcov. Vytvorila sa dobrá rovnováha medzi cestami k zákazníkom a prácou v dielni. K_now tak pri zachovaní svojej činnosti v oblasti služieb pre priemysel vyvíja svoj vlastný sortiment produktov na jednej strane s piknik®, online obchodom produktov a na druhej strane Iwoodlove®, na mieru šitými výrobkami pre projekty priestorové plánovanie. Stretnutie s dvoma dizajnérmi, ktoré sledujú ... Keby ste boli objektom, boli by ste ... Opinel, dokonalý objekt vo svojej podobe, funkcii a materiáloch a vyrobený vo Francúzsku. Keby ste boli farbou, mali by ste ... Farba prírodného popola.

V internetovom obchode Piknik ponúka spoločnosť iwoodlove stolové nohy z masívneho dreva alebo ocele s epoxidovou farbou - všetko vyrobené v regióne Rhône-Alpes - s cieľom recyklovať starý podnos alebo vytvoriť vlastný stôl. Keby ste boli stoličkou, boli by ste ... Stolička Bourwoodlec Steelwood - priemyselná krása. Keby ste boli knihou, boli by ste ... Štyri Toltec akordy Miguela Ruíza. Keby ste boli filmom, ... Blade runner autor: Ridley Scott.

Už niekoľko mesiacov spoločnosť iwoodlove vyvíja drevený modul: My Cabin. Modul z dreveného rámu postavený lokálne ako dom, so zdravými a kvalitnými materiálmi, ktoré môžu vytvárať rôzne priestory: kancelária, hosťovská izba, maliarska dielňa v záhrade. Dva príklady fotografií na záhrade okolo Lyonu a na člne v Lyone. Keby ste boli lampou, mali by ste ... Žiarovka s drôtom Nud. Keby si bol krajinou, bol by si ... Francúzsko pre kvalitu života. Keby ste boli slávnou pamiatkou, ... Realizácia Tadao Ando.
L'Arche je „kancelárska kabína“. Ako voľne stojaca štruktúra v dubovom alebo pevnom popole vám archa umožňuje vytvárať v otvorenom priestore, napríklad v podoblasti s akustickou obrazovkou. Keby si bol mestom, bol by si ... Salt Lake City, náš druhý domov. Keby ste boli predmetom, boli by ste ... Drevo. Keby ste mali vôňu, boli by ste ... Vôňa benzínu a oleja z motocykla v garáži. www.iwoodlove.com