Tipy

Povedzte áno: originálna kniha inšpirujúca svadobný výskum

Povedzte áno: originálna kniha inšpirujúca svadobný výskum


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Redigácia vás predstavuje jeho obľúbené, Povedz mi áno , pekná inšpiratívna kniha, v ktorej môžete zbierať nápady na prispôsobenie najšťastnejšieho dňa vášho života.

Manželstvo ako žiadne iné

Budúci ženích, milovník lásky alebo krásne knihy: Povedz mi áno je vyrobený pre vás! Ostrihaní blogeri pre stránky Un Beau Jour *, Eléonore Bridge a Anne-Solange Tardy dávajú hlas párom, ktoré úspešne stavia na usporiadanie vrelej, kreatívnej a predovšetkým vlastnej svadby. Po stránke hovoria o svojich skúsenostiach: krásne nápady a malé kuchyne, tipy na zapamätanie a príjemné spomienky, všetko ilustrované vynikajúcimi fotografiami ich veľkého dňa.

Jedno heslo: sloboda!

Určite máte skúsenosti svojich rodičov alebo bratrancov, ktorí to pripúšťajú, skôr ako v tradične tradičnom manželstve. V tejto knihe však klišé nemajú miesto: žiadny červený koberec, žiadne šaty na pusinky alebo oblečený ženích. Verzia manželstva z roku 2016 je bez starých okov, nič ako byť sami sebou. Symbol je prítomný, ale oprášený! Spravodlivá atmosféra? Jurta alebo cirkusový stan ako dedinská hala? Hranolky pred chatou? Červené šaty pre nevestu? Teraz si vieme predstaviť všetko.

Inšpiračná príručka

Keďže príprava svadby nie je ľahká úloha, ku každému z týchto svedectiev sa pripája množstvo tipov vhodných na to, aby ste uspeli v oznámeniach, dekoráciách, animáciách, obliekaní ... A pretože nie sme Kniha vám nikdy nebude lepšie slúžiť ako vy, ponúka kreatívne DIY projekty vysvetlené krok za krokom, od príslušenstva, ktoré premení vlasy nevesty na knihu hostí vrátane dekorácie stolov. Kniha, ktorá pravdepodobne spôsobí, že budete chcieť povedať ÁNO! Povedzte mi áno - atmosféra a kutilstvo pre inšpirovanú svadbu, Eléonore Bridge a Anne-Solange Tardy, vydanie Eyrolles, 208 strán, 25 € * Un Beau Jour je dnes nevyhnutným miestom pre svadby novej generácie. Obaja autori sa preto celkom prirodzene rozhodli tento koncept na papieri odmietnuť výberom najinšpiratívnejších svadieb a série pôvodných domácich majstrov.Komentáre:

 1. Maetthere

  All above told the truth. Let's discuss this question. Here or in PM.

 2. Tozahn

  Ďakujem za vysvetlenie. Nevedel som to.

 3. Dazil

  Absolútne s tebou súhlasím. V tom je niečo a nápad je vynikajúci, podporujem ho.

 4. Eamon

  Sorry for interfering ... I understand this issue. Pripravený pomôcť.

 5. Bryson

  Really strangeNapíšte správu