Komentáre

Matrace a box na jar, aby obliekol svoje noci od hlavy až k päte

Matrace a box na jar, aby obliekol svoje noci od hlavy až k päte


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rovnako ako každý pád, Simmons vydáva svoju posteľnú súpravu Rendez-Vous. Limitovaná edícia matracov a boxových pružín, ktoré kombinujú špičkovú technológiu a pohodlie. Tento rok sa číslo 1 vo francúzskej posteľnej bielizni spojilo s Anne De Solène za 100% francúzske duo. Nenechajte si ujsť!

Technológia, pohoda a pohodlie v „Rendez-Vous“

Od roku 1929 sa Simmons delí o intimitu Francúzov tým, že im ponúka matrace s optimálnym pohodlím. Kolekcia Rendez-Vous 2015 je súčasťou tohto dedičstva s vysoko kvalitnou matracovou a matricovou pružinou, ktorá kombinuje technológiu, pohodu, pohodlie a štýl. Technológia, samozrejme, s matracom vyrobeným z vreckových pružín Sensoft Evolution®, vynájdeného spoločnosťou Simmons, ktorá ponúka to najlepšie z hľadiska príjmu a podpory tela a vyplnenia viskoelastickou pamäťovou penou. Pohoda potom s hypoalergénnou matracou, proti roztočom a proti plesniam, ktorá sleduje prirodzené formy tela a zmierňuje tlakové body. Pohodlie nakoniec vďaka systému No Flip®, systému, vďaka ktorému nie je potrebné matrac každý rok obracať. Prvá strana matraca poskytuje klimatizovaný komfort a druhá strana ponúka samokontrola a reguláciu teploty vo všetkých ročných obdobiach.

„Dátum“ so štýlom

Elegantný čelo postele, Noceti, sprevádza súpravu Rendez-Vous a nový tento rok sa Simmons spojila so slávnou značkou bielizne pre domácnosť Anne De Solène. Dom známy už viac ako 40 rokov svojim francúzskym dotykom. Každý rok poskytuje kolekcie autentických, rafinovaných a nadčasových posteľnej bielizne. Duo 100% vyrobené vo Francúzsku, ktoré vám umožňuje využívať súpravu Anne De Solène Tropic za 1 € na zakúpenie súpravy Rendez-Vous *. Takže, aby ste si obliekli svoje noci od hlavy až k päte, príďte a objavte Rendez-Vous 2015 v jednom z obchodov zúčastňujúcich sa operácie počas limitovanej série od 20. októbra 2014 do 5. januára 2015.
Praktické informácie - Matrace: 799 EUR (vrátane 4% eko-účasti) - Jarná jar (tikanie alebo dekorácia): 439 EUR (vrátane 4% eko-účasti) - Balenie Sweet Dreams: 99 EUR * Pozri podmienky ponuky a zoznam zúčastnených obchodov tuKomentáre:

 1. Tunde

  Potvrdzujem. Bolo to a so mnou.

 2. Pittheus

  A person never realizes all his capabilities while he is chained to the ground. We must take off and conquer the skies.

 3. Tojasar

  Yes, I see you are already local here ..

 4. Antiphates

  I like your posts, it makes me think)

 5. Vasudev

  Super! Respect to the author :)Napíšte správu