Komentáre

Kúpeľňa: 2018 objavených trendov

Kúpeľňa: 2018 objavených trendov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každý rok sa objavujú ozdobné trendy a kúpeľňa nie je výnimkou. Rok 2018 sľubuje, že bude obzvlášť zaujímavý a je zvlášť vhodný pre všetky rozpočty! Doplnky, materiály, nástenné krytiny, dekory a trendy, objavujú naše kúpeľňové inšpirácie pre budúci rok bez čakania. Ako bonus môžu byť naše nápady na výzdobu trendovej kúpeľne s nižšími nákladmi!

  1. Odhaľujeme našu kozmetiku a našu kúpeľňovú bielizeň
  2. Dobre navrhnuté kúpeľne!
  3. Zen a minimalistická kúpeľňa
  4. Trendom je drevo
  5. Benvenuto na terrazzo!

1. Vystavujeme svoju kozmetiku a uteráky

Prečo sa obťažovať malými dekoratívnymi predmetmi, keď vaše parfumové fľaše a kozmetické výrobky dokážu urobiť tento trik? Vyberte ich zo svojich skríň a dajte im špeciálne miesto na poličkách! Okamžite dodajú vašej kúpeľni atmosféru zinku a pohody, pričom vám ich budú mať vždy po ruke. Aby ste sa vyhli štýlu „lekárnika“, zobrazte iba štyri alebo päť obľúbených kozmetických výrobkov, alebo ešte menej v závislosti od veľkosti vašej kúpeľne. Tie nie sú príliš pekné alebo prišli o čerstvosť? Preneste ich do nových nádob: pohárov, malých sklenených pohárov, farebných sklenených fliaš s pumpičkou ... Bavte sa! Majte na pamäti, že ak ste pripravení objavovať nové značky, niektoré obchody vám dokonca ponúknu kozmetické výrobky bez obalu, ktoré sa prenesú priamo do vašich pekných nádob. Každodenné obchody, ktoré sa nachádzajú vo viacerých mestách vo Francúzsku, ako aj butik Boco v Nantes, to robili špecialitou! Nakoniec uteráky nie sú vynechané! Myslite aj na dekoráciu vašej kúpeľne Zen. Zrolovať ich do „Konmari“ a položiť na police alebo do koša na podlahu alebo na zavesenie. Hľadáte minimalistickú a rafinovanú kúpeľňu? Vyberte si ich najlepšie biele. Ďalšou výhodou tohto trendu v roku 2018 je, že vám umožní vytvoriť priestor vo vašich skriniach! Využite príležitosť trochu to vyriešiť.

2. Dobre navrhnuté kúpeľne!

Je to trend, ktorý neprekáža! Naopak, každý rok prichádza nový prvok, ktorý obohacuje škálu štýlu priemyselnej dekorácie. Sklenená strecha, ktorá je v našich kuchyniach veľmi populárna, sa teraz používa v usporiadaní našej kúpeľne. Perfektne sa zmestí do Master Suite, kde do tejto miestnosti prinesie svetlo a charakter. Skombinujte ju s odkrytou tehlovou stenou pre zaručený pôdny efekt. Tento trend v kúpeľni je k dispozícii zo všetkých uhlov až po potrubia, ktoré sa teraz hrdo zobrazujú na našich stenách. Materiály sú surové a nezakrývajú ich: voskovaný betón, odkryté tehly, masívne drevo, meď, kované železo ... Je to určite kúpeľňa s temperovaným dizajnom! Takže buďte opatrní, aby sa príliš nezrážali so zvyškom vašej dekorácie. Aby ste to dosiahli, choďte tam skôr malými dotykmi: začnite držiakom uterákov v medených trubkách, sklenenou stenou so sprchou alebo nástennou lampou s viditeľnou žiarovkou. Tento štýl dekorácie ide zvlášť dobre s ďalším veľkým trendom roku: okrúhle zrkadlo XXL, ktoré zjemní všetky tieto pravé uhly.

3. Zen a minimalistická kúpeľňa

Povedali sme vám o tom na začiatku tohto článku, rok 2018 bude v znamení veľkého triedenia v kúpeľni! Nastal čas pre minimalistické interiéry. A to je to, čo nám táto kúpeľňa fotografia potvrdzuje: triezve farby, závesný nábytok s čistými čiarami, dojem priestoru ... Ak je vaša kúpeľňa rovnako ako ja, ďaleko od týchto klišé časopisov, upokojte sa. Vy: dekoratívne tipy, ktoré sa dajú ľahko umiestniť, vám umožnia priblížiť sa k nej za nižšie náklady. Od najjednoduchších a najúspornejších po tie, ktoré si budú vyžadovať najviac investícií, pokiaľ ide o čas a peniaze, tu je päť jednoduchých krokov, pomocou ktorých môžete transformovať svoju kúpeľňu na skutočné útočisko: * Urobte veľký Zoradiť aspoň dvakrát do roka: uchovávať iba to, čo je pre vás skutočne užitočné, zbaviť sa všetkých vašich uplynutých kozmetických a hygienických výrobkov; * Postarajte sa každý deň o to, aby bola vaša kúpeľňa uprataná a že sa tu neusadzuje porucha; * Investujte do malých závesných skladovacích jednotiek, aby ste uvoľnili podlahový priestor: police, priehradky, zrkadlá s integrovaným úložným priestorom, sprchové koše atď. ; * Starostlivo si vyberte ozdobné prvky: veľké bezrámové zrkadlo, triezve svetlo, dva alebo tri úhľadne poskladané uteráky, pár sviečok a vaša obľúbená kozmetika stačí na ozdobenie trendovej a minimalistickej kúpeľne: netreba veľké investície! * Váš nábytok a / alebo steny môžete natierať neutrálnymi a svetlými odtieňmi: existujú špeciálne farby a nátery zvlášť vhodné do kúpeľní, ako sú PVC obklady alebo tadelakt. A tu je moderná kúpeľňa na dosah ruky!

4. Trendom je drevo

Ak drevo už dobylo dobrú časť domu, tento trend sa teraz rozširuje aj do kúpeľne. Nutnosť pre výzdobu tejto miestnosti? Poskytujte úložný priestor a najmä drevenú drezovú skrinku, ktorá kúpeľni dodáva prirodzenú a teplú atmosféru. Už ste si to všimli na fotografiách kúpeľní, ktoré ilustrujú tento článok: drevo je spojené so všetkými štýlmi dekorácie, od priemyselného po minimalistický až zen. Je to základný materiál roka! A pre fanúšikov tohto materiálu, tak ušľachtilého, ako aj veľmi prístupného, ​​usporiadame rozloženie svojej kúpeľne okolo dreveného vrchného dielu: drsná pracovná doska, čisté police, drevené obloženie alebo skladová jednotka s viečkami. , v závislosti od vášho obľúbeného štýlu dekorácie. Vo všetkých prípadoch zvoľte lakované alebo vodu odpudzujúce drevo, aby sa čo najlepšie prispôsobilo konkrétnym podmienkam tejto vodnej funkcie.
© Le Grand Cirque

5. Benvenuto na terrazzo!

Zmena interiéru vašej kúpeľne: najnovší trend prichádza priamo z Benátok a kopá dlaždice metra, používané do našich kuchýň a našich kúpeľní. Je pravda, že terrazzo nás na prvý pohľad môže nechať bez pohybu, dokonca nás môže usmievať. Jeho malá retro strana musí byť skutočne primeraná, aby nevážila váš dekor. Takže, terrazzo, prečo to tak veľmi milujeme? Už pre svoj pôvod a vodu odpudzujúce vlastnosti. Prichádza k nám priamo z veľkých benátskych palácov, kde bola ocenená svojou odolnosťou proti vlhkosti. Jeho zloženie je tiež pozoruhodné: je tvorené úlomkami prírodného kameňa a farebného mramoru aglomerovaného cementom, všetky sú leštené, aby mu poskytli lesk prírodného kameňa. Nakoniec, tretí dôvod, je mimoriadne univerzálny a prispôsobuje sa všetkým povrchom, od podlahy po steny, vrátane umývadla a dekoratívnych prvkov. Takto sa nám to páči: malými dotykmi. Obdĺžnikové umývadlo na dosku terrazzo bude dokonale fungovať s dreveným nábytkom a jednoduchými, dokonca čiernymi, vodovodnými batériami. Tiež sa opovažujem krédu v terrazzo. A ak sa nechcete pustiť do renovácie, vyberte lepiacu podložku. Nech už je váš obľúbený trend akýkoľvek, nezabudnite ísť pomaly. Nie je potrebné začať s veľkými projektmi, aby ste mali trendovú kúpeľňu!