Ostatné

Ktorý Actifry je pre mňa vhodný?

Ktorý Actifry je pre mňa vhodný?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spoločnosť Actifry, ktorá bola uvedená na trh skupinou Seb v roku 2007, spôsobila revolúciu v spôsobe varenia. Hranolky - ale tiež dusíme zeleninu alebo ovocie, ba dokonca gratinujeme! - sa teraz varia bez dozoru, bez výčnelkov, bez dymu, bez zápachu as minimálnym množstvom tuku. Tým, že Actifry prekonal všetky bežné fritézy, preukázal svoju účinnosť a preukázal svoju schopnosť zvádzania. Od svojho uvedenia investoval francúzsky vynález do celého sveta viac ako 7 miliónov domov! V priebehu rokov spoločnosť Seba odmietla svoj pôvodný koncept v rôznych formátoch a možnostiach, aby sa prispôsobila potrebám každého: pomáha vám rozlúštiť tento fenomén a vybrať si Actifry, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu! Vysvetlenie.

Ako to funguje?

Hlavná sila Actifry spočíva predovšetkým v jej rotačnej nádrži, ktorá umožňuje miešanie jedla počas varenia a distribúciu tuku, čím sa predchádza jeho masívnemu pridávaniu. Vonku je možné vychutnať si chrumkavé hranolky a na vnútornej strane našuchorené, pripravené jedinou lyžičkou oleja. Veľmi funkčný, Actifry sa veľmi ľahko používa a dá sa rozobrať rovnako ľahko na čistenie v umývačke riadu: ukončite nepochopiteľné funkcie a hodiny strávené pred manuálom!

Ktorú kúpim?

Najskôr si vyberieme jeho kapacitu podľa veľkosti domácnosti: Actifry Mini a jeho 0,6 kg budú ideálne pre jednu osobu alebo pár; veľké rodiny si vyberú rodinu Actifry Family, ktorá dokáže pojať až 1,5 kg potravín. Actifry Express XL, najnovší prírastok tejto rady, je ideálny pre zaneprázdnených rodičov a dokáže variť viac ako kilo zeleniny za menej ako 30 minút. A konečne pre všetkých amatérskych kuchárov, ktorí potrebujú nápady, ponúka webová stránka značky stovky receptov, ktoré si môžete vyrobiť pomocou svojho zariadenia. Na sporáku!
Viac informácií na www.seb.fr