Užitočný

Anthologie, žena v domácnosti novej generácie

Anthologie, žena v domácnosti novej generácie

Guy Degrenne nás už viac ako pol storočia prekvapil svojimi odvážnymi výtvormi a nenapodobiteľným know-how vo svete riadu. Šesťhranná značka, špecializovaná na inscenáciu pre labužníkov, investuje všetky možné registre, ktoré sa môžu používať počas dní alebo na zostavenie výnimočnej tabuľky. Goldsmithing - jeho hlavná činnosť - neustále skúma nové kreatívne riešenia tým, že každý rok ponúka stále viac avantgardných línií a tvarov. Zbierka Anthologie, posledný prírastok sortimentu domácich potrieb, zviedol redaktorov jedinečným režimom ukladania a mnohými možnosťami personalizácie.

Veľmi inovatívny koncept

Uvedením Anthologie, plne prispôsobiteľnej dizajnérky v domácnosti, dom Guy Degrenne opäť dokazuje, že je pred časom. Veľkolepá história zlatníctva pokračuje vo svojom eposu pod impulzom trikolóry, ktorá zdôrazňuje najušľachtilejšiu funkciu príborov! Vďaka tomuto inovatívnemu konceptu ponúka Guy Degrenne svojim zákazníkom voľnosť pri výbere obsahu. Model, povrchovú úpravu a funkciu príborov vyberá kupujúci podľa svojich potrieb a svojej každodennej užitočnosti: tento revolučný modul tak ponúka možnosť zostavenia stola úplne na jeho obraz! Značka tiež myslela na domácnosti, ktoré sa chcú vybaviť vlastným tempom tým, že ponúkajú možnosť dokončenia zbierky v priebehu času. Móda prechádza, ale línie, ktoré si predstavil francúzsky zlatník, zostávajú nadčasové.

Revidované a prispôsobené prostredie

Veľkou inováciou Anthologie je okrem prispôsobenia obsahu aj samotný kontajner. Opustite tradičné kufríky a umiestnite ich do moderných a moderných škatúľ, ktoré v knižnici alebo na poličke padnú podľa vlastného uváženia. Každá z týchto skutočných kníh príborov pozostáva z odkladacieho vrecka na 24 príborov alebo odkladacieho vrecka pre 7 porcií. K dispozícii sú tiež dva štýly puzdier umožňujúcich ich uloženie a sú k dispozícii v 3 farbách: sivá, kraftová a červená. Tieto funkčné puzdrá umožňujú voľné uloženie, vertikálne aj horizontálne, pričom zostávajú kompaktné a ergonomické. Príbory využívajú optimálnu ochranu a za všetkých okolností ostávajú iskrivé.
Domácnosť Anthologie je k dispozícii v 24-dielnom module alebo v servisnom module. Príklady pre modely Aquatic, Guest alebo Chiseled Astrée: Stolový modul pre 6 osôb: 221 € Štartér / Syry modul pre 12 osôb: 246 € Rybí modul pre 12 osôb: 206 € / Dezertný modul pre 12 osôb: 182 € 4-dielny Servisný modul : Iba 118 € / modul: 25 €