Tipy

Kolekcia pre deti od Monbenta

Kolekcia pre deti od Monbenta

Bento je japonský výraz pre rýchle jedlo alebo desiatu, ktorý sa nachádza v malej škatuli prijatej mimo domu. Je to tiež spôsob prezentácie jedinečného a mimoriadne obľúbeného jedla v Japonsku, kde je veľmi dôležitá estetika - najmä v oblasti gastronómie. Úspech japonskej kuchyne z roka na rok stúpa, je celkom prirodzené, že veľa Francúzov si osvojilo umenie japonského života. Čo keby ste potom zasa svoje deti predstavili tomuto novému spôsobu obeda?

Hravé boxy na jedlá tak krásne, ako sú chutné

Značka Monbento sa špecializuje na dizajn obedových krabíc v japonskom štýle. Jeho online predajná stránka www.monbento.com ponúka široký výber výrobkov s praktickosťou a štýlom ako kľúčové slová. Rad Kids, najnovší prírastok do katalógu, bol vytvorený s cieľom poskytnúť malým kočovným gurmánom podporu pri učení sa, ako sa dobre najesť s prispôsobiteľnými, zábavnými a funkčnými výrobkami. Na konci zbierka farebných a dokonale rozdelených škatúľ, do ktorých môžeme integrovať štartér, hlavný chod a dezert! Značka tiež uvažovala o rodinných väzbách tým, že do veka každej škatule integrovala tabletu, pod ktorou môžu rodičia vkĺznuť ponuku, dobrú poznámku alebo vopred vytlačenú väzbovú hru. Je to preto krabica viacerých prekvapení, ktorá poteší najmenších, keď prídu k jedlu!

Zbierka

Rada Monbento Kids je k dispozícii v dvoch farebných obedových boxoch: - MB Trésor: modulárny a ultra kompaktný, tento bento vytvorený pre deti sa prispôsobí všetkým vkusom gurmánov v krátkych nohaviciach vďaka obalu (450 ml) a jeho dve mikrovlnné a hermetické škatule (každá po 150 ml). Rozmery 16 x 9,2 x 10,4 cm, kapacita: 0,9 L. Cena 19,95€, - MB Gram je krabica venovaná popoludňajšiemu čaju. Je kompaktný a odolný, rovnako ako veľký model je vhodný do umývačky riadu a dokáže pojať až 600 ml potravín. Rozmery: 14,8 x 7 x 11,4 cm, cena:14,90€.

Viac informácií na www.monbento.com