Užitočný

Prispôsobené mini police

Prispôsobené mini police


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Nechajte živé drevené police prežiť svoje interiéry! Ak ich dokážete kúpiť, je potešením si ich sami prispôsobiť! V závislosti na vašom dekore a vašich želaniach sa rozhodnite pre originálne papiere alebo veselé tóny.

Veselé výklenky

V detskej izbe alebo izbe pre dospelých a dokonca aj v obývacej izbe tieto police nahrádzajú rámy a iné dekorácie stien. Ak chcete prispôsobiť svoje, už určte, ktorú mincu chcete investovať a začnite! Na tento seminár budete potrebovať:
• Jedna alebo viac políc (príklad: model ELLA)
• Vzorovaný papier. Nájdete ich v kreatívnych priestoroch voľného času hlavných značiek alebo dokonca recyklujete staré kúsky tapiet.
• Nožnice, pravítko, ceruzka a lepidlo
• Farebná farba (prispôsobí sa vybranej miestnosti)
• Kefa a malý valec

Maliarsky a baliaci papier pre police na mieru!

1. Zmerajte vnútro vašich políc a potom preneste merania na papier, aby ste ho orezali na správnu veľkosť. Ak je tvar komplikovanejší, položte poličku na papier a sledujte jeho obrys. Potom vystrihnite vnútro tvaru tak, aby mal správnu veľkosť. 2. Tu máte na výber medzi: naneste náter na vnútornú hranu police alebo nechajte surový. Nezáleží na tom, či pretečiete dno, pretože potom prídete a prilepte papier dole. Pred lepením nechajte dobre uschnúť. 3. Tu ste na poslednom kroku: stačí len nalepiť lepidlo (dávajte pozor, aby ste predávkovaním nezanechali pľuzgiere) a jemne vložte papier do police. To je všetko! Potom môžete nekonečne obmieňať farby a papiere, alebo dokonca použiť maskovaciu pásku (škvrnu farieb alebo vzorov) na vytvorenie pozadia alebo zdobenie obrysov políc. Nápad prispôsobiť izby pre deti a izby pre dospelých!

Náš výber z nakupovania