Komentáre

Nerezová oceľ zafarbí!

Nerezová oceľ zafarbí!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete sa pripraviť na varenie, ale váhate medzi nespornou kvalitou nerezovej ocele a magickou farbou? Uisťujeme vás, že si už nemusíte vyberať. Slávna značka Le Creuset na jeseň ponúka nový sortiment z nehrdzavejúcej ocele a vo farbe! Chcete vedieť viac? Pozrime sa spoločne na toto revolučné stvorenie.

Kvalita vždy k dispozícii

Farba môže byť nová, ale nie kvalita. Od svojho založenia dáva Le Creuset svoje know-how do služieb amatérskym a profesionálnym kuchárom. Nový rad rešpektuje tradíciu, je efektívny a zaručený na celý život. Vďaka poťahu, ktorý kombinuje nehrdzavejúcu oceľ a hliník, riad Le Creuset umožňuje, aby sa jedlo zohrialo okamžite a teplo sa rovnomerne rozložilo. Varenie je preto dokonale zvládnuté a vaše jedlá vždy úspešné.
Nový rad Le Creuset je tiež veľmi praktický. Všetky riady vydržia teploty až 260 °, môžu byť použité na akýkoľvek druh ohňa a predovšetkým môžu byť umývané v umývačke riadu!

Extra farba

Pochopíte, že kvalita riadu Le Creuset už nebude dokázaná. Veľkou správou je príchod farieb. Malá revolúcia pre milovníkov dekorácie a dobrého humoru. Dizajn je moderný, veľmi elegantný a farebný. Le Creuset sa môže pochváliť aj tým, že svojim zákazníkom ponúkne naj pestrejšiu škálu na svete. Či už máte radi červenú, zelenú alebo modrú, túto inovatívnu radu zloženú z hrncov, hrncov, dusených panvíc a panvíc na pečenie vás nadchne. Ak chcete objaviť celú škálu Le Creuset, prihláste sa na ich webovú stránku www.lecreuset.fr.