Tipy

Výukový program pre deti: origami nočné svetlo

Výukový program pre deti: origami nočné svetlo

Pamätáte sa na skladanie papierových člnov z nášho detstva? Dnes ich transformujeme na peknú lampu, ideálnu pre detskú izbu! Veľmi jednoduché kutilstvo vďaka vynikajúcim vysvetleniam Cristala z blogu Autour du dressing. trvanie : 20 minút náklady : ledové sviečky 1,50 € jedna približne + novinka: 739823 akvarelu 15 € približne

Materiál

Budete potrebovať: - list sviečok vedených papierom A3 - rôzne farby akvarelu - štetec

Fázy

Najskôr musíte začať zložením origamiho člna. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:Váš origami je teraz u konca. Teraz z toho urobte nočné svetlo! Ak to chcete urobiť, musíte ozdobiť svoje záhyby akvarelom. Pruhy alebo poškodené, nesnažte sa presne presne určiť smery ťahov, rozmazaný efekt je súčasťou kúzla vašej budúcej lampy. Keď je papier úplne suchý, jednoducho zasuňte sviečku LED pod loď.

Nakoniec

Tam idete! DIY nočné svetlo perfektné do detskej izby alebo dokonca do obývacej izby. Potom môžete nápad odmietnuť rôznymi farbami a vynásobiť lode tak, aby ste vytvorili skutočnú malú flotilu! A ak vás tento tutoriál inšpiroval, tiež nájdite náš kutil, aby vyrobil žiarovku origami. Dekoratívne skladacie v celom dome!

Ďakujem Cristal za jeho vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich nočných svetiel na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!