Komentáre

Chemex, nový fenomén kávy

Chemex, nový fenomén kávy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Káva sa v posledných rokoch stala omnoho viac ako obyčajným spotrebiteľským výrobkom, sama osebe je spoločenským fenoménom a teraz sa prispôsobuje skutočnému životnému umeniu. Dnes je tiež chutená v inovatívnych strojoch so sofistikovaným dizajnom, ako je napríklad kultový kávovar Chemex. Priblížte kávovar, ktorý neukončil konverzáciu ľudí!

Vynález ako žiadny iný

Kávovar Chemex, ktorý vymyslel v roku 1941 nemecký chemik Peter Schlumbohm, s výskytom presýpacích hodín, dreveného krku a koženého goliera, sa považuje za skutočné umelecké dielo. Vďaka tomu, že sa stal objektom v stálej zbierke Múzea moderného umenia v New Yorku, vďaka svojmu rafinovanému a autentickému dizajnu, jednoduchosti dizajnu a neutrálnym materiálom sa stal jedným z vlajkových predmetov umeleckého hnutia Bauhaus. Dnes sa v našich kuchyniach vraciame!

Kvalitný kávovar

Okrem svojho originálneho a atypického dizajnu sa kávovar Chemex v súčasnosti páči milovníkom kávy vďaka výnimočnej kvalite kávy, ktorú produkuje. Káva s veľmi širokou a veľmi komplexnou aromatickou paletou, bohatou a chutnou chuťou čiastočne vďaka kruhovým filtrom Chemex. Oveľa efektívnejšie ako tradičné filtre sú optimalizované tak, aby rýchlo filtrovali drvinu a zadržiavali všetky arómy kávy. Okrem toho sklený materiál kávovaru vylučuje parazitické chute vyvolané plastovými materiálmi bežných kávovarov s filtrom, čím signalizuje návrat kvalitnej kávy.

Široký výber

Zvedaný svojou veľkou ľahkosťou použitia a jeho retro dizajnom? Uvedomte si, že mnoho modelov je dostupných na každodenné použitie, ako napríklad klasická séria, ktorá je k dispozícii v troch, šiestich, ôsmich alebo desiatich šákoch alebo kávová kanvica so sklenenou karafou. Ale bez ohľadu na to, aký kávovar si vyberiete, bude to mať veľký dojem na vašom stole alebo v kuchyni.
Viac informácií na //www.chemexcoffeemaker.com/