Tipy

José Lévy v ohňostroji v Monoprix

José Lévy v ohňostroji v Monoprix


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď Monoprix pozýva parížskeho dizajnéra José Lévyho? Objavujeme slávnostnú zbierku plnú farieb a výbuchov radosti ... José Lévy je jackom všetkých obchodov. Navrhuje porcelány pre Výroba de Sèvre, keramiku pre Astier de Vilatte, krištáľ pre Saint-Louis, nábytok pre Roche Bobois alebo Galériu S. Bensimon, sviečky, kúpelňu, oblečenie ... José Lévy hľadá zdroj jeho tvorivosti v minulých technikách a zručnostiach, v populárnych kultúrach a jeho spomienky. Takže pre vianočnú kolekciu, ktorú navrhol pre Monoprix, sa nechal inšpirovať spomienkami na novoročný ohňostroj v Reykjavíku na Islande, ktorý mal tendenciu zasnene si vytvárať hviezdnu oblohu z ďalekého severu. , Zbierka José Lévy pre Monoprix bude predstavená od 13. do 19. novembra v pop-up obchode v Palais de Tokio - José Lévy už mal vyznamenanie za toto vysoké miesto súčasného umenia navrhnutím prekvapivej scenografie na medzinárodné stretnutia v Paríži / Berlíne / Madride.
1. Dezertná doska z kameniny / 2. kovové zrkadlo / 3. Sada 4 mini-misiek / 4. Notebook / 5. Vrchol / 6. Kovová váza Zbierka José Lévy x Monoprix bude k dispozícii na monoprix.fr od 24. novembra a v obchodoch Monoprix od 26. novembra.Komentáre:

 1. Kazinos

  Such did not hear

 2. Hartwell

  Write smoothly, well done, but I still can't do that, the text somehow comes out clumsily from the pen :) I think this will be corrected over time.

 3. Andriel

  nie, že

 4. Mandar

  Sleep on it.

 5. Aurelius

  Aká kuriózna témaNapíšte správu