Užitočný

Kvalitný dizajn, hravý thajský dekor

Kvalitný dizajn, hravý thajský dekor

Dizajn Qualy je značka priamo z Thajska, ktorá ponúka zábavné a nepredvídateľné predmety pre každodenný život. Od dávkovača špagiet po záložku alebo prívesok na kľúče má každé príslušenstvo svoju užitočnosť pre každodenný život, všetko s množstvom humoru a jasných farieb! Od svojho založenia bola značka schopná objaviť kuchynské náčinie, ako napríklad riad alebo malé praktické predmety, v naivnom a hravom duchu bez toho, aby zabúdala na poetický aspekt.

Značka zameraná na ekológiu

Qualy je jednou z týchto značiek so zeleným konceptom: všetky použité materiály sú v skutočnosti vybrané s ohľadom na trvanie a ekológiu. Každá výtvor Qualy, rovnako ako obal, je 100% recyklovateľný. V tomto svetle je tiež obrátené heslo Qualyho „Pretože sa chceme starať o zem“!

Výber redakčných pracovníkov

Aby sme vám mohli pomôcť pri výbere, vybrali sme pre vás to najlepšie z značky v piatich objektoch: Krabička na špáradlá oklame oko : obľúbený pre tento lotosový kvet, v ktorom posúvame špáradlá na aperitívy alebo po jedle. Tento pekný kontajner, usporiadaný na stole v pastelových farbách, prináša jarný nádych a umožňuje svojim hosťom jemne pichnúť jedlo, všetko v štýle! Apple ovocný pohár : Tvorcovia Qualy preukázali s touto ovocnou misou veľa humoru ... v podobe ovocia! Toto veľké jablko so sedemdesiatimi vzhľadmi vám umožňuje uchovávať jedlo alebo ho originálnym spôsobom prezentovať na stole. Vtáčie dvere : praktický a trochu poetický sa tento vtáčik vo dverách rýchlo stane základným doplnkom domu, najmä v lete, keď sa chcete vetrať bez toho, aby sa dvere náhle zabuchli. Hruška na hrušky : okrem toho, že ide o krásny dekoratívny predmet, bude tento úložný priestor tiež veľmi užitočný. S týmito 5 rôznymi priehradkami je ideálna na prezentáciu kancelárskeho príslušenstva, ktoré sa všetky zhromažďujú v jednom kontajneri. Vrch je ľahko zdvíhateľný vďaka stonke hrušky a umožňuje rýchly prístup k základným materiálom pre prácu. Koreninové nádoby : keď sú na váš stôl pozvané štyri stromy predstavujúce štyri ročné obdobia, je to okorenenie jeho výzdoby! Táto sada štyroch pohárov na korenie zobrazuje rôzne rastliny, ktoré symbolizujú a interpunkcujú rok: zelený strom na jar, kaktus na leto, strom bez lístia na jeseň a jedľa na zimu. Bavte sa spájaním korenín, ktoré sa ho týkajú najviac!

//www.qualydesignstore.com/