Informácie

Vegetariánska kuchyňa na sociálnych sieťach

Vegetariánska kuchyňa na sociálnych sieťach

Vegetariánska kuchyňa je na vzostupe, o čom svedčia mnohé stránky, stránky Facebook a účty Pinterest alebo Instagram. Redakčný personál zostavil krátky zoznam obľúbených položiek, ktorý vám pomôže pri usporiadaní všetkých týchto stránok. Pekný objav.

Le Gourmet Végétarien na Pintereste

Ak ešte nepoznáte blog „Le Gourmet Végétarien“, je čas na malé stretnutie. Bolo to ako amatér, že Philippe Schell začal svoju stránku zdieľať so všetkými myšlienkami receptov na zdravú, ale slávnostnú stravu. Na jeho Pinterestu objavujeme všetky jeho výtvory klasifikované v dvoch tabuľkách: Vegetariánske recepty a Veganské recepty. Ak chcete fotografiu, ktorú chcete, stačí kliknúť na odkaz, aby ste dostali recept. Yum!
//www.pinterest.com/gourmetvgtarien/

Osheglows na Instagrame

Ak sa naše oko už dlho zastavilo na účte Instagram "Osheglows", je určite, že jeho tvorcom nie je nikto iný ako Angela Liddonová, spisovateľka, fotografka a autorka bestselleru New York Times "The Oh She Glows" Kuchárka “. Posledne menovaná zdieľa lásku k vegetariánskej kuchyni s receptami bez mäsa, ale tiež s lepkom, sójou a spracovanými potravinami. To znamená, že chcete začať!
//www.instagram.com/ohsheglows/

Život môjho vegetariánskeho života na Tumblre

Ak ste vegetarián, tento tumblr vás nevyhnutne postaví pred situácie, s ktorými ste sa už stretli. Skladáme z humorných gifov, radi tam pravidelne chodíme, aby sme sa usmievali a hlavne aby sme nepremeškali žiadne príspevky! Toto je naša obľúbená stránka v redakcii!
//vismaviedevege.tumblr.com/

Nájdenie Vegana na Facebooku

Malá nedeľná kuchárka, ako aj tí najskúsenejší, poteší nájdenie vegetariánskych receptov na stránkach Finding Vegan. Polievky, smoothie, koláče ... toto je stránka, kde nájdete zásoby dobrých nápadov. Aby ste nepremeškali nič nové, pozývame vás na „Páči sa mi“ ich stránka na Facebooku, plná pekných gurmánskych fotografií.
//www.facebook.com/findingvegan?fref=ts

Mmmoky_ na Instagrame

Mladá talianska návrhárka z blogu Mmmoky, ktorá je fanúšikom vegetariánskej kuchyne, uverejňuje na Instagrame všetky recepty, ktoré testuje každý týždeň. Milujeme tieto krásne fotografie, vďaka ktorým chceme robiť všetko doma! A so svojimi 26 000 fanúšikmi nás nemohla presvedčiť! Plus: všetky informácie sú v angličtine!
//instagram.com/mmmoky_