Informácie

Azea: nová parížska adresa dizajnu!

Azea: nová parížska adresa dizajnu!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Azea, ktorý vytvoril dizajnér Victor Caetano v roku 2009, predstavuje spojenie medzi know-how uznávaných výrobcov a kreativitou jeho umeleckého riaditeľa. Okrem použitia ušľachtilých materiálov, ako sú dub, orech alebo gaštan, ponúka značka kolekciu moderného nábytku, ktorého pohodlie a kvalita sú kľúčové slová. A dobrá správa, Azea otvára dvere svojej prvej butikovej showroomu v Paríži! Návštevu.

Azea, kvalitné materiály

Kolekcie Azea, inšpirované mnohými štýlmi, obhajujú kvalitu a bohatosť materiálov. Drevo, mramor, nehrdzavejúca oceľ koexistujú s drahými látkami, ako sú zamat, flanel alebo koža. Celá kolekcia je vyrobená v Portugalsku, krajine známej svojou kvalitou výroby a sľubuje trvanlivý odolný nábytok, ktorý zostáva nadčasový.

Moderný nábytok šitý na mieru

Finesse, pochúťka a pohodlie sú bez váhania kvality, ktoré redakčný tím atribútu prisudzuje. Azea skutočne ponúka značkový nábytok s čistými líniami a hrejivým minimalizmom. Obzvlášť milujeme modulárnu knižnicu Duras vyrobenú z rôznych lesov, ktorá sa môže meniť podľa našich prianí. Pretože silnou stránkou značky je aj jej schopnosť realizovať projekty šité na mieru, ktoré zodpovedajú potrebám dekoratérov interiérov, ako aj jednotlivcov. Azea ponúka výber materiálu, odtieňa, materiálu alebo dokonca rozmerov nábytku a ponúka ideálnu službu, aby ste mali doma jedinečný kus!
Ak chcete objaviť nábytok Azea, prejdite na: 4 rue Montesquieu, 75001 Paríž Viac informácií na www.designdeaz.comKomentáre:

 1. Najas

  Nekonečná téma

 2. Ziyan

  Keď sme sa rozprávali, pokúsil som sa vyriešiť tento problém.

 3. Fabio

  Rýchla odpoveď, znak zrozumiteľnosti)

 4. Ruadhagan

  Aká potrebná fráza... super, geniálny nápad

 5. Goldwyn

  Specially register to participate in the discussion.

 6. Emir

  Dopĺňam nevkusNapíšte správu