Informácie

Azea: nová parížska adresa dizajnu!

Azea: nová parížska adresa dizajnu!

Azea, ktorý vytvoril dizajnér Victor Caetano v roku 2009, predstavuje spojenie medzi know-how uznávaných výrobcov a kreativitou jeho umeleckého riaditeľa. Okrem použitia ušľachtilých materiálov, ako sú dub, orech alebo gaštan, ponúka značka kolekciu moderného nábytku, ktorého pohodlie a kvalita sú kľúčové slová. A dobrá správa, Azea otvára dvere svojej prvej butikovej showroomu v Paríži! Návštevu.

Azea, kvalitné materiály

Kolekcie Azea, inšpirované mnohými štýlmi, obhajujú kvalitu a bohatosť materiálov. Drevo, mramor, nehrdzavejúca oceľ koexistujú s drahými látkami, ako sú zamat, flanel alebo koža. Celá kolekcia je vyrobená v Portugalsku, krajine známej svojou kvalitou výroby a sľubuje trvanlivý odolný nábytok, ktorý zostáva nadčasový.

Moderný nábytok šitý na mieru

Finesse, pochúťka a pohodlie sú bez váhania kvality, ktoré redakčný tím atribútu prisudzuje. Azea skutočne ponúka značkový nábytok s čistými líniami a hrejivým minimalizmom. Obzvlášť milujeme modulárnu knižnicu Duras vyrobenú z rôznych lesov, ktorá sa môže meniť podľa našich prianí. Pretože silnou stránkou značky je aj jej schopnosť realizovať projekty šité na mieru, ktoré zodpovedajú potrebám dekoratérov interiérov, ako aj jednotlivcov. Azea ponúka výber materiálu, odtieňa, materiálu alebo dokonca rozmerov nábytku a ponúka ideálnu službu, aby ste mali doma jedinečný kus!
Ak chcete objaviť nábytok Azea, prejdite na: 4 rue Montesquieu, 75001 Paríž Viac informácií na www.designdeaz.com