Informácie

Pred / Po: dvojizbový byt o výmere 30 m2 v Paríži

Pred / Po: dvojizbový byt o výmere 30 m2 v Paríži

Tento byt v 17. obvode Paríža má facelift! Oprava všetkých obrazov, obnova parketovej podlahy pod kobercom, všetko bolo urobené tak, aby svetlo tohto jasného dvojizbového bytu rozjasnilo. Trochu navyše si predstavil dekoratér Laurence Garrisson: použitie indigovo modrej a prírodného dreva ponúklo celku trochu sviežosti a klasickej modernosti. povrch : 30 m2 rozpočet : 16 000 EUR

Veľmi sladká obývacia izba


pred : Vďaka opotrebovanému kobercu a práškovej ružovej farbe, ktorá zanechala svoje najlepšie roky, sa v obývacej izbe sníva o dobrom vyčistení! po : Po prestavbe obrazov a zabudnutí parkiet pod renovovaným kobercom sa v obývacej izbe nachádza druhá mládež. Aby sa šetrilo miesto, konzola bola nainštalovaná pozdĺž steny a odohráva sa iba v čase tabuľky. Prax!

Krbový kút


pred : Krbový kút v obývacej izbe je skutočným úlovkom medzi mnohými kusmi nábytku a doplnkov a okrajom komína, ktorý nie je vôbec zvýraznený. po : Ako nešťastné nevyužiť existujúci krb v byte! Akonáhle bolo debnenie odstránené, dal si malú krásu a znovu ohrial miestnosť! Výborne! Pokiaľ ide o zvyšok tohto rohu, bolo prehľadné dať miestnosti priestor.

Indigo blue akcenty


pred : Tento roh obývacej izby s minulým náterom neodráža žiadne ozdobné zaujatosť. Iba knižnica je nápadom na optimalizáciu štvorcových centimetrov. po : Biele záclony okien ustúpili indigovým závojom, ktoré kontrastujú s nepoškvrnenou bielou stenou a pohovkou. Nábytok v knižnici bol udržiavaný a je veľmi praktický na uloženie všetkého, čo leží.

Zbohom koberec, ahoj parkety v spálni


pred : Starý náter, staromódny koberec a staromódna posteľná bielizeň, miestnosť pred renováciou odhaľuje super staromódny štýl, ktorý zatemňuje miestnosť. po : Parketová podlaha našla svoje vznešené listy, keď bol koberec odstránený a pekná oprava. Steny a skrinky boli natreté jasne bielou farbou a posteľ bola umiestnená na protiľahlej stene. Jas je konečne tam a indigo modrá je stále dokázané pridať farebnú notu k celku. Laurence Garrisson, návrhár dekoratér //www.ladecorruptible.com/