Ostatné

Pridajte trochu pizzy na stôl!

Pridajte trochu pizzy na stôl!


Nič ako rozjasnenie vášho stola alebo jeho trochu oblátky ako použitie farebných riadov. Tu sú dva nápady, ktoré môžete odmietnuť, aby ste zapôsobili na svojich hostí. Vyberte si svoj štýl: revidovaný škandinávsky alebo klasický?

Elegantný a farebný škandinávsky stôl

Na obed s priateľmi alebo na desiatu pre dievčatá si pripravte a Škandinávske mrknutie : elegantné a teplé. Zmiešame výtlačky a farby : obyčajný farebný obrus od Trevisa s a Porcelánový riad Škandinávska alebo trika pri šírení studenej červenej, žltej alebo modrej farby medzi misky, taniere a šálky. Nemožno sa zamilovať do týchto diskrétnych a geometrických vzorov s najlepším účinkom: víťazné duo pre útulnú a veselú atmosféru po celý rok vo vašej kuchyni alebo jedálni. Budete mať pravdu vo švédskom trende s prevahou bielej a bielej čisté a geometrické čiary ! A samozrejme nezabudnite na koláčiky ...

Klasická dekorácia stola a dappera

Prijímate ľudí a rozhodli ste sa vložiť malé jedlá do veľkých jedál. Jedálny lístok s cibuľou a celkom klasická dekorácia stola. Klasické, ale slávnostné ! Prečo nekombinovať originálne biele štvorcové taniere Kerao, kovové príbory mikado a rozžiariť všetko s farebnými doplnkami: bežec na stôl, obrus, stolové súpravy alebo originálne a štýlové okuliare Lisea ... Ich diskrétne a farebné pruhy dodávajú dotyk odvážnosti. Stručne povedané, pre prehodnotenie klasického štýlu je to jednoduché: začnite s bielou a elegantnou základňou, potom sa hrajte na tvary a vštepujte farbu. A ak si chcete personalizovať svoje taniere, prejdite na náš DIY venovaný tejto otázke. Ako vidíte, bez ohľadu na štýl vášho stola, všetko je zámienkou pre šumivý dotyk, ktorý prekvapí vašich hostí!

Náš výber z nakupovania