Informácie

Základné pomôcky pre neviditeľný koláč

Základné pomôcky pre neviditeľný koláčWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Po magickom koláči je teraz na rade neviditeľný koláč, ktorý napadol blogosféru, hoci bol vytvorený v roku 2008. Tento jablkový alebo hruškový koláč sa nazýva neviditeľný koláč, pretože je ich toľko ovocie vo vnútri (takmer 1 kg), ktoré len ťažko odlíšite cesto od koláča. Plody ju pohlcujú takmer úplne. Cesto je porovnateľné s cestom z palacinky. Kombinácia ovocia a cesta dáva mimoriadne chutný a topiaci sa výsledok. Za tento klenot slabosti vďačíme kulinárskemu blogerovi „Eryn folle cuisine“. Dnes vám povieme všetko o základných pomôckach, aby bol váš neviditeľný koláč úspešný.

Elektrický mixér, základňa, základný materiál

Vždy dôležité, elektrický mixér bude pri tomto recepte biť vajcia cukrom, až kým zmes nezmení farbu. Potom pridajte ostatné prísady. To vám počas tohto obdobia umožní postupovať v recepte olúpaním jabĺk.

Na dosiahnutie perfektného výsledku použite mandolínu

Na dokonalý neviditeľný koláč musia byť plátky jabĺk alebo hrušiek nakrájané na tenké plátky. Takže cesto vstrebajú oveľa ľahšie. Na získanie tenkých a pravidelných plátkov nemáte na výber, budete musieť použiť mandolínu. Okrem toho vám ušetrí čas. Buďte však opatrní svojimi prstami! Kvôli zvýšenej bezpečnosti musíte použiť mandolínový vozík.

Forma podľa vašej inšpirácie pre okamih

Na tento koláč máte na výber. Soufflé forma pre veľmi vysoké vykreslenie. Štvorcová miska pre košíček, ktorý sa má zdieľať, alebo gratinovaná miska pre rodinný dezert. Ak sa vám táto možnosť páči, budete musieť zdvojnásobiť proporcie receptu.

Účinná pec na roztavenie jabĺk

Na pečenie neviditeľného koláča to trvá 35 minút pri 200 ° C. Nezabudnite prispôsobiť čas varenia podľa formy, ktorú ste si vybrali. Ak ste si vybrali suflé jedlo, predĺži sa doba varenia o 15 minút. Pred ochutnaním tortu nechajte vychladnúť. A ak dokážete odolať pokušeniu okamžite ho zožrať, skryť ho v chladničke, na druhý deň to bude ešte lepšie!