Tipy

Inšpirácie odkiaľkoľvek

Inšpirácie odkiaľkoľvekWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Nie je potrebné ísť ďaleko, aby ste si mohli priniesť suveníry a autentické ozdobné predmety. Trochu nakupovanie a ste tu s interiérom, ktorý odráža vaše cestovné túžby. Postupujte podľa našej rady a nájdite kúsky okamihu.

Okamžité nalodenie!

Ázia, Afrika alebo prečo nie severské krajiny? S vývojom nízkonákladových leteckých spoločností nebolo cestovanie nikdy jednoduchšie. Revolúcia, ktorá vám umožní odísť častejšie, ale aj na kratšiu dobu, ako je napríklad víkend. Skutočný zázračný liek na zimu, ktorý sa nachádza aj vo výzdobe. Sťahovanie dáva nápady a túžby. Orientálna výzdoba, africká výzdoba, dekorácia svitania, chodenie po celom svete je teraz možné pri pobyte doma! Veľké mená v dekorácii to pochopili a naznačujú, že obývame naše obytné priestory farbami a predmetmi priamo z viac či menej vzdialených ciest. Tento trend, ktorý je ideálny na prerušenie bežného života a na vymanenie sa z každodenného života, vám umožňuje priniesť život do príliš klasického interiéru. Tu je výber z troch módnych cieľov.

Ázijský zen

Ázijské dekorácie, ktoré sú podporované trendovými disciplínami, ako sú joga, meditácia a dokonca aj feng-shui, získavajú na pôde západných krajín. Cieľom je uprednostniť mäkké a pokojné odtiene (ecru, béžová, taupe, bledo šedá, voda zelená). Urobte pôdu pre koberce na relaxáciu a podlahové vankúše. Bambus je jedným z vlajkových materiálov pre nábytok a možno ho nájsť ako zelenú rastlinu alebo ako motív jedál (taniere BAMBOO)! Práve v oblasti varenia je Ázia veľmi módna. Malé misky, šálky a paličky uvítajú malé parníky a dusené rezance. Dokonca aj vzhľad rohoží z bambusu. Kým závesy a ľahké papierové lampy z Japonska (SUSHI, IZU) nás kúpajú v mäkkom svetle. Posledný dotyk (v obývacej izbe, spálni a dokonca aj vonku)? Buddha, váš pán duchovnosti, musí byť nadšený a ocenený. Vyberte si v krachu alebo v stave (napríklad model PIERRE, ktorý sa má usporiadať na záhrade). Ideálne na dotyk pokoja a pokoja a prečo nepodporovať meditáciu!

Teplo Maroka

Po mori alebo vo vnútrozemí priťahuje krajina každý rok milióny turistov priťahovaných slnkom, pohostinnosťou a autentickosťou. Na čele cieľov ostávajú Marrakech a jeho Medina, historická štvrť mesta. Vo svojom interiéri sa budeme snažiť reprodukovať kúzlo riadu, večného zdroja inšpirácie pre svet dekorácie. V lete iv zime milujeme kovové svietidlá rôznych veľkostí (TIA, AÏCHA, MAROCO), ktoré sa rozsvietia v interiéri aj exteriéri. Nábytok z tepaného železa, kovové kovové doplnky alebo grafické koberce a vyšívané vankúše sú súčasťou know-how Maghrebu. Vydali sa do našich interiérov a dávajú mu autentickú stránku. Pokiaľ ide o farby, červené a pomaranče to okorenia. Na stenách premýšľajte o detailoch, ako sú malé kovové police.

Škandinávska sladkosť

Milovníci dlhých zimy a kokónovania sú pre vás tento štýl zo severoeurópskych krajín. Pretože zimy sú dlhé a dni nie sú príliš svetlé, škandinávsky štýl poskytuje miesto pre svetlé farby (spracované v jemnom malomateriáli), blond drevo a vintage dizajn inšpirovaný 70. rokmi. túžba po ozdobe a je k dispozícii v celom dome, aj keď je škandinávska obývacia izba CROSSLINKING R4A7 silným kusom. K dispozícii je samozrejme útulná pohovka s retro tvarmi (POPPY FURNITURE), hniezdne stoly na umiestnenie vášho šálky čaju, ako aj malé farebné doplnkové moduly, ktoré je možné pohybovať (TRAP). Na vylepšenie tejto príjemnej atmosféry sú určité prvky nevyhnutné pre úspešnú show. Začína sa nevyhnutnou ovčej kože, ktorá sa inštaluje na kreslo alebo na podlahu. Na pohovku sme si položili aj útulnú prikrývku z vlny alebo mohéru, vankúše s grafickými vzormi a pekne upravené škatule v odtieňoch sorbet.

Bohémsky duch

A konečne, pre obyvateľov mesta, ktorí milujú svet a sú neustále v pohybe, je ďalším trendom titulky: bohémsky dekor. Inšpiruje sa kočovným životným štýlom a kombinuje jasné farby a ľudové motívy, prírodné materiály a vzdialené spomienky. Rovnako ako karavan, ktorý cestuje po cestách za kultúrami, vytvára atmosféru šťastného cestovania. V tomto štýle je veselý nesúlad. Textílie (vankúše, hody, záclony a posteľná bielizeň ako BOHEME TEXT) zneužívajú mix a zápas a nastavujú tón vo vnútri. Nábytok prijíma strakatého ducha a kombinuje materiály: drevo, ratan (línia BOHEME), kov ... Na stenách miesto pre pohľadnice, fotografie výletov a priateľov. Bohémsky duch je predovšetkým otvorenou mysľou, ktorá sa premieta do osobného štýlu zameraného na spolky. Zažite veľké modulárne lavice (FLEX SALON) a početné stoly! Tu sú dvere vždy dokorán.

Náš výber z nakupovania