Tipy

Výukový program: vytvorenie adventnej kalendárovej koruny

Výukový program: vytvorenie adventnej kalendárovej koruny

Diy adventné kalendáre, ktoré poznáme! Rovnako ako vianočné vence na veniec. Ale premýšľali ste niekedy o ich zmiešaní? Bola to Carine z blogu Silence on décore, ktorý mal tento skvelý nápad: kalendár v tvare koruny, jednoducho vyrobený z papiera, drôtu a trochu trpezlivosti. trvanie : asi dve hodiny náklady : približne 10 € spotrebného materiálu (opakovane použiteľný)

Materiál

Na vystrihnutie zlatých kruhov budete potrebovať: - biely papier - zlatý lepiaci papier - lepiacu pásku - drevené kolíčky na prádlo - drôt - dierovač alebo kruhovú šablónu. - biela plsť typu Posca - balené cukríky alebo čokolády

Fázy

1. Začnite skladaním hviezd. Podrobné pokyny nájdete v tomto návode na skladanie hviezd. Vyzbrojte sa odvahou a trpezlivosťou, budete potrebovať celkom 48 hviezd! 2. Zhromaždite hviezdy dve po druhej páskou a vytvorte malé škatule. Pred ich zatvorením vložte dovnútra cukríky.
3. Potom vystrihnite kruhy zo zlatého papiera pomocou dierovača alebo pomocou šablóny a nožníc (v tomto prípade môže byť ľahšie vytvoriť trojuholník alebo diamant). 4. Pomocou značky napíšte čísla 1 až 24 na papierové kruhy a potom ich nalepte na hviezdy.
5. Drôtom nahrubo otočte, aby ste vytvorili základňu koruny. Vytvorte niekoľko hrúbok drôtu. 6. Nakoniec zaveste štóly na drôt pomocou špendlíkov.

Nakoniec

Tam idete! Veľmi originálny a krásny adventný kalendár! Čerešničku na torte potom môžete zbierať hviezdy a recyklovať ich do vianočných ozdôb jednoducho tak, že k nim pripojíte kus pekárskeho povrazu.
Vďaka Carine za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich vianočných vencov na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!