Tipy

Malé kuchynské náradie na prípravu Vianoc

Malé kuchynské náradie na prípravu VianocWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre sviatočné jedlá nájdete veľa drobných doplnkov, ktoré zapôsobia na vašich hostí. Či už ide o sladké alebo slané jedlá, odporúčame vám hrať si domácu kartu s našimi praktickými nákupmi, ale predovšetkým ideálne na Vianoce!

Ustrice a foie gras v ponuke

Oslavy konca roka sú príležitosťou ochutnať výnimočné jedlá. A tento rok sa o všetko postaráte! Aby ste si mohli pripraviť svoju domácu foie gras, môžete vsádzať na terény pomocou tlače, ktoré vám umožní úspešne sa pripraviť. Tento rok, bez toho, aby ste požiadali rybárov, aby otvorili ustrice, sa o to sami postaráte ustríc ustríc, ktoré uľahčia úlovok a vašu bezpečnosť.

Všetko, aby sa vaše vianočné čokolády

Na Vianoce je čokoláda nevyhnutná! Prečo sa nepremeníte na čokoládu a sami si sami vytvoríte svoje malé predmety. Za týmto účelom nájdete v Santa Clausi veľa plesní, sobov, hviezd ... Postačí rozpustiť čokoládu a nechať ju vo forme zaschnúť. Potom môžete vyskúšať asociácie pre labužníkov. Na Vianoce vám odporúčame pridať do mliečnej čokolády trochu škorice.

Vianočné tému pre koláče

A pre vaše guľatiny a ďalšie vianočné koláče sa nechajte v pokušení plesňami, ktoré tematizujú vaše sladkosti. Milujeme napríklad mušle, ktoré premenia vaše koláčiky na perníka. Môžete tiež staviť na mušle, ktoré vám umožnia vytvoriť slávny perníkový dom. Skutočné potešenie pre deti!
1. Vianočná forma na vyprážanie čokolády, 12,99 EUR v reštaurácii Addict / 2. Perníková plesňová forma, 39,94 EUR v Mathon / 3. Terina s výraznou textúrou a lisom Le Creuset, 36 EUR v La Redoute / 4. Perníková silikónová forma Maison, 39,90 EUR v Decoclico / 5. Čokoládová forma Étoile, 4,90 EUR v Maisons du Monde / 6. Otváracia krabica ustríc Laguiole, 31 € v Décovente