Informácie

Vegan Eden, produkt na umývanie ovocia

Vegan Eden, produkt na umývanie ovocia

Pre všetkých Cordons-Bleu, ktorí chcú dobre vyčistiť svoje ovocie a zeleninu a dobrovoľníkov, ktorí konajú v prospech lepšieho rešpektovania životného prostredia, vyvinul Vegan Eden prírodné umývacie riešenie. Tento inovatívny recept, ktorý sa nachádza v kuchynskej fľaši alebo vo forme biologicky odbúrateľných listov bez oplachovania, pozostáva zo 100% prírodných a potravinových prísad na účinné odstránenie zvyškov pôdy a nečistôt z ovocia a zeleniny. Zaostrené na koncepciu, o ktorej sa neprestávalo hovoriť!

Prírodný a jedlý recept

Výťažky z citrusov, aromatické rastliny, jablčný ocot alebo rastlinná guma ... tu sú niektoré zo zložiek tohto múdreho roztoku, ktorý vám umožňuje čistiť ovocie a zeleninu v dokonalom rešpektovaní ich chutí a životného prostredia. Tento jednoduchý recept, inšpirovaný tipmi prenášanými našimi babičkami, nezabezpečuje zdravie, nezanecháva žiadne zvyšky, pachy alebo chute, ktoré by mohli ovplyvniť zeleninu alebo umyté ovocie, či už je jeho pokožka jemná alebo pevná. Niečo zviesť všetkých malých gurmánov! Vo svojej listovej verzii je Vegan Eden namočený v čistej vode, aby sa umožnilo použitie bez oplachovania. Praktická inovácia pre všetky kočovné túžby!

Nový reflex hygieny potravín

Zber, preprava, manipulácia a výber od rôznych spotrebiteľov, ovocia a zeleniny sú vystavené mnohým manipuláciám každý deň pred tým, ako skončia na našich tanieroch. Vypláchnutie vodou je v každej etape cesty vystavené rôznym rizikám kontaminácie a napadnuté mikróbmi a inými zvyškami pri spracovaní! V kancelárii, na pikniku alebo na výlete, s radosťou z ovocia a zeleniny a pri zachovaní ich výživných vlastností, Vegan Eden vyzýva spotrebiteľov, aby prijali nový reflex každodennej hygieny potravín pomocou svojho umývacieho roztoku vo fľašiach. alebo v liste.

Zodpovedný prístup

Francúzska spoločnosť Vegan Eden, ekologicky zodpovedná spoločnosť, transponovala svoje hodnoty do svojho zloženia a prijala zodpovedný prístup v každej etape svojej výroby: od návrhu svojho zloženia po balenie, vrátane balenia a dodania jeho výrobkov, značka sa snaží umiestniť prírodu a spotrebiteľov do centra svojich obáv. Fľaša na roztok : 4,99 EUR Vak letákov : 3,99 EUR Viac informácií o Vegan Eden