Ostatné

Pred / po: Obnovenie štýlu a svetla do kuchyne v tvare U

Pred / po: Obnovenie štýlu a svetla do kuchyne v tvare U


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vitajte v Denveri, USA, v Anna a Austin Smith. Mladý pár mal možnosť realizovať svoj sen tým, že získal veľký dom, zvyčajne v americkom štýle. Jediný problém, kuchyňa nebola vôbec aktuálna! Medzi preglejkovým nábytkom a nesprávne položenou podlahovou krytinou bolo potrebné skontrolovať usporiadanie miestnosti a jej výzdobu ako celok. Po početných úpravách je stávka pomerne úspešná: kuchyňa má teraz elegantný a elegantný štýl, úplne zorganizovaný novými majiteľmi.

Počínajúc od nuly


pred : kuchyňa a kúpeľňa sú dve najcitlivejšie izby, ktoré sa dajú zrekonštruovať v dome. Neustále trpia vlhkosťou prostredia a majú sklon zhoršovať sa oveľa rýchlejšie ako spálne alebo obývacie izby. Pokiaľ ide o štýl, módy sa neustále menia a nútia jednotlivcov, aby sa obnovovali, aby nežili v zastaranom priestore. Keď Anna a Austin prvýkrát objavia tento veľký dom na predmestí Denveru, okamžite uhádnu dekoratívny potenciál za nábytkom a nátermi minulosti. Je potrebné povedať, že Anna je dekoratérkou interiéru a táto akvizícia pre ňu predstavuje príležitosť na vytvorenie skutočného priestoru v jej obraze. Manželia si chcú zašpiniť ruky, takže ako jediní pracujú na obnove kuchyne. Okrem inštalatérstva a elektriny zverenej odborníkom sú za dizajn a usporiadanie úplne zodpovední.
po : Po práci si otvorená kuchyňa osvojí triezvy a svetlý vzhľad. Nábytok nad barom zmizol, aby sa otvoril priestor a umožnilo cirkuláciu svetla medzi kuchyňou a obývacou izbou. Anna a Austin sa rozhodli pre elegantnú zmes farieb a materiálov na zelenom, bielom, kovovom a drevenom pozadí. Na zemi starý koberec ustúpil do peknej masívnej dubovej parkety. Pokiaľ ide o steny, sú teraz biele a odrážajú nepoškvrnený nábytok, pracovnú dosku a krivku.

Dômyselná zmes materiálov


pred : stará kuchyňa, navrhnutá v 70. rokoch, je tmavá a nevyvážená. Pocit zvýraznenia tmavej preglejkovej krytiny upevnenej na nábytku a lište. Majitelia chcú prehodnotiť celé rozloženie, ako aj farebnú paletu, ktorá je pre ich vkus príliš tmavá. Odtiene tmavého gaštanu zmenšujú priestor, ktorý je už veľmi malý, o to viac: Anna a Austin chcú predovšetkým priestrannú a vzdušnú kuchyňu, v ktorej si môžu pripraviť a vziať si jedlo s rodinou.
po : Tmavý drevený nábytok ustúpil od pekných bielych skriniek s mosadznými rukoväťami. Pokryté mramorovou pracovnou doskou, osvetľujú novú kuchyňu veľkorysými rozmermi. Starú sivú farbu nahradí pekný náter v malých osemhranných obkladoch. Jediným farebným nádychom v tomto bielom priestore je bar oblečený v elegantnom odtieni borovicovej zelene. Jedálenský kút osvetľujú tri sklenené a mosadzné závesné svetlá. Po zvyšok dekorácie si Anna vyberie sadu nerezových a drevených doplnkov, ktoré čo najviac zjednodušujú štýl jej novej kuchyne. Milujeme tento nový dizajn a minimalistickú atmosféru!