Informácie

Rady architekta: 4 plány ostrovnej kuchyne

Rady architekta: 4 plány ostrovnej kuchyne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ostrovná kuchyňa je kuchyňa zložená z jedného alebo viacerých modulov nazývaných ostrov (y), ktoré prijímajú nábytok alebo domáce spotrebiče. Môže to byť tiež kuchynská základňa tvaru L alebo I, ku ktorej sa v strede miestnosti pridá ostrov. Toto moderné zariadenie je priateľské, funkčné a dekoratívne. Skôr vyhradený pre veľké objemy, pretože vyžaduje určitý priestor na obeh, ponúka priestrannú a vzdušnú kuchyňu, často spojenú s jedálenským kútom. Ostrov môže mať rôzne tvary, aj keď je najčastejšie obdĺžnikový, záleží od tvaru a štýlu kuchyne. Táto lokalita má okrem svojej veľmi príjemnej súčasnej estetiky aj hlavnú výhodu v tom, že sa vyhýba zbytočným cestovaniam.

Kuchyňa 2,9 mx 2,7 m vybavená ako ostrov

Táto 2,9 mx 2,7 m kuchyňa v podkroví je tvorená tromi malými ostrovmi. Centrálny ostrov dostáva úložný nábytok a slúži ako pracovný plán a jedálenský kút. Aby nedošlo k narušeniu perspektívy, toto rozloženie nemá vysoké prvky. Zrejme nie je štruktúrovaný, je ideálny v otvorenom byte a ponúka veľmi dobrý pohyb osôb. Umožňuje tiež udržiavať skutočné obývacie izby a spálne bez straty priestoru, všetko v jednom a tom istom rozdelenom zväzku.

Kuchyňa 3,5 m x 2,4 m vybavená ostrovom

Táto otvorená kuchyňa 3,5 m x 2,4 m, ktorá sa nachádza na ostrove, spája funkčnosť a estetiku vďaka dobrej integrácii domácich spotrebičov. Stredne veľká, a preto ľahko prispôsobiteľná na renovácie, je tvorená lineárnou jednotkou spájajúcou všetky vysoké prvky a stredným ostrovom v tvare U, ktorý prijíma varenie, umývanie a pohodlný jedálenský kút. Je však potrebné si uvedomiť, že od začiatku práce je nevyhnutné naplánovať priechod príchodov a evakuáciu vody z umývadla a umývačky riadu na zemi.

4,7 mx 3,3 m kuchyňa s rozmiestnením ostrovov

V tejto veľkej polootvorenej kuchyni 4,7 x 3,3 m je nainštalovaný pohodlný stredný ostrov 290 x 90 cm, do ktorého sa vkladá kruhový drez a slúži ako pracovná doska a jedálenský stôl. Dlhý lineárny I a ostrov sú usporiadané symetricky okolo varenia a slúžia ako centrálna os pre usporiadanie. Aby sa spojili estetika a svetlo, vysoké prvky sú rozmiestnené po stranách police. Po obvode ostrova je ponechaný obeh 90 cm. Ostrov sem prichádza, aby usporiadal kuchyňu, je skutočným stredobodom tejto dizajnérskej a veľmi príjemnej kuchyne.

Kuchyňa s rozmermi 3,6m x 4,4m vybavená ako ostrov

V tejto priestrannej kuchyni s rozmermi 3,6 x 4,4 m, ktorá je vybavená stredným ostrovom, neboli existujúce otvory v nosnej stene vyplnené dverami, aby sa zachoval pohodlný jas. Všetko je priateľsky artikulované okolo ostrova a dostáva varné platne a úložný priestor a ponúka krásny pracovný povrch. Z praktických dôvodov a na obmedzenie pohybu je umývadlo umiestnené oproti ostrovu. Táto rodinná kuchyňa umožňuje viacerým ľuďom pripraviť jedlo súčasne bez hanby. Pohyb ľudí je jednoduchý, v kuchyni aj v jedálni.

Naše praktické videá na dekoráciu kuchyneKomentáre:

 1. Abdul-Rahman

  the message Competent :), it's funny ...

 2. Salim

  Our CSKA and Moscow Spartak are playing.

 3. Wainwright

  This will have a different idea just by the way

 4. Dion

  Podla mna treba castejsie oddychovat, si velmi zarobeny.

 5. Hilton

  Niekedy sa na to pozriem a potom sa odhlásimNapíšte správu