Komentáre

Onrangetout.com: miesto pre usporiadané interiéry

Onrangetout.com: miesto pre usporiadané interiéryWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Všetci vieme, že je ťažké pripustiť, že sme znepokojení alebo dokonca veľmi znepokojení ... Ale vďaka Hortense a Bérengèrovi, tvorcom stránky onrangetout.com, sa predplatitelia bazáru budú tešiť z úprave, je to certifikované! Od svojho založenia v roku 2012, onrangetout.com je stránka, kde nájdeme všetko, čo potrebujete k presúvaniu malých a veľkých vecí ležiacich okolo. Prezentáciu!

Konzultačný blog

Vďaka veľmi dobre usporiadanej stránke je v každej miestnosti v dome množstvo tipov a nápadov na ukladanie. Všetko sa zmestí do rôznych skladovacích doplnkov: škatule, koše, prepravky, vešiaky, háčiky na kabáty, prikrývky a ďalšie triky. Vďaka sekcii blogu nám táto stránka skutočne pomáha nevrhať uterák, keď je s nami nainštalovaný bazár. Pretože nie sme proti tomu, aby si deti zamieňali krokety a cereálie, aby ich chutili, blog nám ponúka veľa malých úložných boxov určených na rôzne funkcie. Z hľadiska krásy, aby ste už nemuseli hľadať svoje obľúbené červenanie alebo rúž, blog odporúča ich triedenie podľa dátumov vypršania platnosti. Nakoniec blog tiež vysvetľuje záujem o usporiadanie vašich dokumentov pred ich umiestnením na vrchol organizácie!

Naše obľúbené ukladacie priestory

Každá izba v našom interiéri nájde, čo je potrebné zorganizovať. Našli sme pre kuchyňu malé ochranné boxy na citróny alebo cibuľu, ideálne na dlhovekosť a na zabránenie zápachu. Do kúpeľne sme sa zamilovali do farebných háčikov z živicovej srsti, aby sme mohli zobrazovať naše krúžky ako trofeje. Milovali sme v detskom vesmíre scoubidou koše farieb a rôznych veľkostí, v ktorých môžu zbierať svoje hračky po skončení hry. Konečne pre veľkú izbu prevezmeme záchody a oddeľovače zásuviek a pekné závesné koše.
Užite si návštevu stránok: //www.onrangetout.com/